Prancūzijoje pasibaigusiose daugiadienėse "Tour de L`Aude Feminin" dviratininkių lenktynėse dešimtąją vietą užėmė "Team 2002 Aurora RSM" komandai atstovaujanti Jolanta Polikevičiūtė, o jos sesuo Rasa tarp 88 varžybas baigusių sportininkių liko 45-a.

Antrus metus iš eilės varžybų nugalėtoja tapo vokietė Judith Arndt, devynis etapus įveikusi per 25 valandas 44 minutes ir 11 sekundžių.

J.Polikevičiūtė nugalėtojai pralaimėjo 7 minutes ir 26 sekundes, o R.Polikevičiūtė - daugiau nei vieną valandą:

1. Judith Arndt (Vokietija) 25:44:112. Lyne Bessette (Kanada) atsiliko 23 sek.3. Susanne Ljungskog (Švedija) 484. Mirjam Melchers (Olandija) 2:135. Trixi Worrack (Vokietija) 4:296. Valentina Polchanova (Rusija) 5:237. Olivia Gollan (Australija) 6:378. Katie Mactier (Australija) 6:449. Anita Valen (Norvegija) 7:0810.Jolanta Polikevičiūtė 7:26...45.Rasa Polikevičiūtė 1:03:31...88.Katie Brown (Australija) 3:54:55

Sekmadienį devintajame 109 km etape R.Polikevičiūtė finišavo kartu su pagrindine grupe ir užėmė aštuntąją vietą, o J.Polikevičiūtė buvo aštuoniolikta:

1. Ina Teutenberg (Vokietija) 2:53:422. Alison Wright (Australija)3. Eneritz Iturriaga (Ispanija)4. Volha Hayeva (Baltarusija)5. Sonia Huguet (Prancūzija)6. Loes Gunnewyk (Olandija)7. Sharon Van Essen (OLandija)8. Rasa Polikevičiūtė tas pats laikas...18.Jolanta Polikevičiūtė atsiliko 1:07