alison wright

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „alison wright“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „alison wright“.

"Grande Boucle Feminine" dviratininkių lenktynių etape Erika Vilūnaitė finišavo septinta

Prancūzijoje vykstančių "Grande Boucle Feminine", kitaip vadinamų moterų "Tour de France" dviratininkių lenktynių dvyliktajame etape penktadienį (08.15) trys iš keturių Lietuvos atstovių finišavo kartu su pagrindine grupe, o aukščiausiai pakilusi "Prato Marathon Bike" komandos narė Erika Vilūnaitė buvo septinta.
2003-08-16

"Grande Boucle Feminine" dviratininkių lenktynių etape visos lietuvaitės finišavo su pagrindine grupe

Prancūzijoje vykstančių "Grande Boucle Feminine", kitaip vadinamų moterų "Tour de France" dviratininkių lenktynių vienuoliktajame etape ketvirtadienį (08.14) visos keturios lietuvaitės finišavo su pagrindine grupe. 131 km etapo nugalėtoja tapo vokietė Petra Rossner, distanciją įveikusi per 3 val. 37 min. 26 sek.
2003-08-15

Dviratininkių lenktynėse Prancūzijoje Jolanta Polikevičiūtė užėmė dešimtąją vietą

Prancūzijoje pasibaigusiose daugiadienėse "Tour de L`Aude Feminin" dviratininkių lenktynėse dešimtąją vietą užėmė "Team 2002 Aurora RSM" komandai atstovaujanti Jolanta Polikevičiūtė, o jos sesuo Rasa tarp 88 varžybas baigusių sportininkių liko 45-a. Antrus metus iš eilės varžybų nugalėtoja tapo vokietė Judith Arndt, devynis etapus įveikusi per 25 valandas 44 minutes ir 11 sekundžių.
2003-05-26

Dviratininkių lenktynėse Prancūzijoje Rasa Polikevičiūtė tapo etapo prizininke

Prancūzijoje vykstančių daugiadienių "Tour de L`Aude Feminin" dviratininkių lenktynių septintojo etapo antrąją dalį "Team 2002 Aurora RSM" komandai atstovaujanti Rasa Polikevičiūtė baigė trečia. Lietuvos dviratininkė 63 km etapo nugalėtojai Sarai Carrigan (Sarai Kerigen) iš Australijos pralaimėjo 59 sekundes.
2003-05-24

Dviratininkių lenktynes Italijoje laimėjo Diana Žiliūtė

Penktą kartą Italijoje vykusių tarptautinių "Trofeo Alfredo Binda Comune di Cittiglio" dviratininkių lenktynių nugalėtoja tapo Diana Žiliūtė. "Acca Due O Pasta Zara" komandai atstovaujanti Lietuvos dviratininkė 93 km distanciją įveikė per 2 valandas ir 26 minutes vidutiniu 38,340 km/h greičiu.
2003-04-23

Pasaulio dviračių taurės trečiajame etape Edita Pučinskaitė finišavo dešimta

Trečiajame pasaulio taurės dviračių etape - antrą kartą surengtose "Gran Premio Feminas Castilla y Leon" lenktynėse Ispanijoje - dešimtąją vietą sekmadienį užėmė "S.C. Michela Fanini Record Rox" ekipai atstovaujanti Edita Pučinskaitė. Lietuvos dviratininkė 108,5 km distancijos finiše 2 sekundes pralaimėjo nugalėtoja tapusiai olandei Mirjam Melchers.
2003-03-31

Pasaulio taurės varžybų antrajame etape Diana Žiliūtė finišavo dešimta

Šeštadienį Italijoje vykusiame antrajame pasaulio dviratininkių taurės varžybų etape - "Primavera Rosa" lenktynėse - dešimtąją vietą užėmė ir bendroje įskaitoje aštuonioliktąją poziciją su 11 taškų užima "Acca Due O-Pasta Zara Lorena Camicie" komandai atstovaujanti Diana Žiliūtė. Lietuvos dviratininkė 121 km distancijos finiše 34 sekundes pralaimėjo nugalėtoja tapusiai rusei Zulfijai Zabirovai.
2003-03-23

Dviratininkių lenktynėse Italijoje Diana Žiliūtė finišavo ketvirta

Septintą kartą Italijoje sekmadienį (03.09) vykusiose dviratininkių "Trofeo GP Citta di Castenaso" lenktynėse ketvirtąją vietą tarp 111 dalyvių užėmė praėjusių metų šių varžybų nugalėtoja Diana Žiliūtė. "Acca Due O" komandai atstovaujanti Lietuvos dviratininkė finišavo kartu su pagrindine sportininkių grupe, 99 km distanciją įveikusi per 2 valandas 35 minutes ir 27 sekundes.