Prancūzijoje vykstančių "Grande Boucle Feminine", kitaip vadinamų moterų "Tour de France" dviratininkių lenktynių dvyliktajame etape penktadienį (08.15) trys iš keturių Lietuvos atstovių finišavo kartu su pagrindine grupe, o aukščiausiai pakilusi "Prato Marathon Bike" komandos narė Erika Vilūnaitė buvo septinta.

126 km etapą greičiausiai įveikė rusė Zulfija Zabirova, finišo spurtu aplenkusi vokietę Petrą Rossner ir australę Alison Wright (Elison Rait). Pagrindinė grupė distanciją įveikė per 3 val. 10 min. 42 sek. kartu su lyderėmis finišavusios "S.C. Michela Fanini Record Rox" ekipos narė Edita Pučinskaitė ir "Team 2002 Aurora RSM" komandai atstovaujanti Jolanta Polikevičiūtė užėmė atitinkamai 21-ą bei 23-ą vietas ir tik 8 sek. lyderei pralaimėjusi kita "Team 2002 Aurora RSM" komandos dviratininkė Rasa Polikevičiūtė buvo 48-a tarp 50-ties finišavusių:

1. Zoulfia Zabirova 3.10.422. Petra Rossner3. Alison Wright4. Mette Andreasen Fischer (Danija)5. Anita Valen (Norvegija)6. Olga Zabelinskaia (Rusija)7. Erika Vilūnaitė...21.Edita Pučinskaitė...23.Jolanta Polikevičiūtė visų laikas vienodas...48.Rasa Polikevičiūtė atsiliko 8 sek.

Po dvyliktojo etapo bendroje lenktynių įskaitoje lydere liko ispanė Joane Somarriba Arrola, dviem minutėm ir penkiom sekundėm lenkianti šveicarę Nicolę Brandli.Aukščiausiai iš lietuvių pakilusi E.Pučinskaitė lenktynių lyderei pralaimi 6 min. 14 sek. ir yra ketvirta, seserys Jolanta ir Rasa Polikevičiūtės užima atitinkamai septintąją ir dešimtąją vietas, o daugiau, kaip dvi valandas lenktynių lyderei pralaiminti E.Vilūnaitė yra 31-a:

1. Joane Somarriba Arrola (Ispanija) 33.25.302. Nicole Brandli (Šveicarija) atsilieka 2.053. Fabiana Luperini (Italija) 3.444. Edita Pučinskaitė 6.145. Judith Arndt (Vokietija) 6.53...7. Jolanta Polikevičiūtė 10.51...10.Rasa Polikevičiūtė 22.52...31.Erika Vilūnaitė 2.12.02...51.Iosune Murillo Elkano (Ispanija) 3.32.03