judith arndt

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „judith arndt“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „judith arndt“.

Dviratininkė R. Leleivytė lenktynėse Italijoje finišavo ketvirta

Italijoje vykstančių daugiadienių moterų dviračių lenktynių „Premondiale Giro Toscana Int. Femminile - Memorial Michela Fanini“ trečiajame etape ketvirtadienį lietuvė Rasa Leleivytė („Vaiano Solaristech“) užėmė ketvirtąją vietą. Nugalėjo vokietė Judita Arnt (Judith Arndt, „HTC Highroad“). Ji 137,6 km nuvažiavo per 3 val. 50 min. 12 sek. R. Leleivytė nuo nugalėtojos atsiliko 3 sek.
2011-09-16

Scenarijų sugriovė motociklas

Nors Italijoje pasibaigusiame pasaulio suaugusiųjų bei jaunimo (iki 23 metų) dviračių plento čempionate Lietuvos sportininkams nepavyko iškovoti medalių, rinktinės treneris Valerijus Konovalovas mūsų sportininkų pasirodymą vertina teigiamai. Svarbiausias dviračių sporto metų renginys sekmadienį baigėsi grupinėmis 260,25 km vyrų lenktynėmis, kuriose dalyvavo ir lietuvis Ignatas Konovalovas.
2008-09-30

J. Polikevičiūtė Prancūzijoje finišavo dešimta

Prancūzijoje vykstančių „Tour de l‚Aude“ daugiadienių dviratininkių lenktynių aštuntajame etape kartu su pagrindine grupe finišavusi Lietuvos komandos dviratininkė Jolanta Polikevičiūtė užėmė dešimtą vietą. Su pagrindine grupe finišavo dar dvi lietuvės - penkiolikta ir šešioliktą vietas užėmusios atitinkamai Edita Pučinskaitė bei Diana Žiliūtė, o etapo nugalėtoja tapo vokietė Ina Teutenberg. 5 min. 11 sek.
2008-05-25

E. Pučinskaitė Prancūzijoje finišavo ketvirta

Ketvirtąją vietą Prancūzijoje vykstančių „Tour de l`Aude" daugiadienių dviratininkių lenktynių šeštajame etape ketvirtadienį užėmė „Equipe Nurnberger Versicherung" komandai atstovaujanti Edita Pučinskaitė. Lietuvos dviratininkė 117 km etapo finiše 36 sekundes pralaimėjo etapo nugalėtojai australei Vicki Whitelaw. Dar po 11 sekundžių finišavo devinta buvusi Lietuvos rinktinės narė Jolanta Polikevičiūtė.
2008-05-23

Prancūzijoje vykstančių „Tour de l`Aude" daugiadienių dviratininkių lenktynių penktajame etape trečiadienį dešimtąją vietą užėmė Lietuvos rinktinei atstovaujanti Jolanta Polikevičiūtė. Lietuvos dviratininkė 112 km distancijos finiše 4 sekundes pralaimėjo etapo nugalėtojai vokietei Inai Teutenberg. Septyniolikta finiše buvo Diana Žiliūtė, o „Equipe Nurnberger Versicherung" komandai atstovaujanti Edita Pučinskaitė tenkinosi 23-iąja pozicija.
2008-05-22

D. Žiliūtė trečiąjį lenktynių Prancūzijoje etapą baigė trečia

Prancūzijoje vykstančių „Tour de l`Aude" dviratininkių lenktynių trečiajame etape trečiąją vietą pirmadienį užėmė Lietuvos rinktinei atstovaujanti Diana Žiliūtė. Lietuvos dviratininkė 111 km distancijos finiše 1 minutę bei 1 sekundę pralaimėjo etapo nugalėtojai Zulfijai Zabirovai iš Kazachstano bei 15 sekundžių atsiliko nuo antrąją vietą užėmusios vokietės Angelos Brodtkos: 1. Zulfija Zabirova (Kazachstanas)     2 val. 52 min. 54 sek.
2008-05-20

Planetos dviračių taurės penktajame etape E. Pučinskaitė finišavo trylikta

2008 metų sezono penktajame pasaulio dviračių taurės etape - "Women`s Fleche Wallone" lenktynėse Belgijoje - tryliktą vietą užėmė ir 8 įskaitinius taškus gavo "Equipe Nuernberger Versicherung" komandai atstovaujanti Edita Pučinskaitė. 103,5 km lenktynių finiše E. Pučinskaitė 28 sekundes pralaimėjo etapo nugalėtojai ir naujajai pasaulio taurės varžybų lyderei olandei Mariannei Vos (152 tšk.
2008-04-24

Planetos dviračių taurės trečiajame etape D. Žiliūtė finišavo 25-a

2008 metų sezono trečiajame pasaulio dviračių taurės etape - 5-osios moterų lenktynėse Flandrijoje - aukščiausiai iš lietuvių pakilusi „Safi-Pasta Zara Manhattan“ komandos narė Diana Žiliūtė užėmė tik 25-ą vietą. Lietuvos dviratininkė lenktynių finiše 44 sekundes pralaimėjo lenktynių nugalėtojai vokietei Judith Arndt, kuri tik finišo spurtu aplenkė amerikietę Kristin Armstrong.
2008-04-06

E. Pučinskaitė dviratininkių lenktynėse Naujojoje Zelandijoje finišavo 45-a

Naujoje Zelandijoje pasibaigusiose šešių etapų daugiadienėse dviratininkių lenktynėse 45-ąją vietą bendrojoje įskaitoje užėmė „Equipe Nurnberger Versicherung“ komandos narė Edita Pučinskaitė. Lietuvos dviratininkė 21 minutę bei 42 minutes pralaimėjo lenktynių nugalėtoja tapusiai amerikietei Kristin Armstrong: 1. Kristin Armstrong (JAV)           12 val. 22 min. 16 sek.
2008-03-02

Edita Pučinskaitė - „Giro d` Italia“ lenktynių nugalėtoja

Lietuvos dviratininkė Edita Pučinskaitė po finišo „Giro d'Italia“ lenktynėse sakė, kad pergalė pareikalavo daug jėgų.„Labai džiaugiuosi pergale. Jai prireikė labai daug jėgų. Šios lenktynės buvo labai sunkios, nes šiemet buvo daugiau stiprių varžovių nei pernai. Turiu padėkoti savo komandai. Mes buvome tik penkios, bet komandos draugės per visas lenktynes buvo arti manęs“, – sakė Vokietijos komandai „Nuernberger“ atstovaujanti E. Pučinskaitė.