Prancūzijoje vykstančių "Grande Boucle Feminine", kitaip vadinamų moterų "Tour de France" dviratininkių lenktynių vienuoliktajame etape ketvirtadienį (08.14) visos keturios lietuvaitės finišavo su pagrindine grupe.

131 km etapo nugalėtoja tapo vokietė Petra Rossner, distanciją įveikusi per 3 val. 37 min. 26 sek.

Pirma iš Lietuvos dviratininkių finišavo dešimtąją vietą užėmusi "Prato Marathon Bike" komandos narė Erika Vilūnaitė, 17-a buvo "Team 2002 Aurora RSM" komandai atstovaujanti Jolanta Polikevičiūtė, 24-ąją vietą užėmė "S.C. Michela Fanini Record Rox" ekipos narė Edita Pučinskaitė ir 28-ąją - kita "Team 2002 Aurora RSM" komandos dviratininkė Rasa Polikevičiūtė:

1. Petra Rossner 3.37.262. Anita Valen (Norvegija)3. Alison Wright (Australija)4. Mette Andreasen Fischer (Danija)5. Giovanna Troldi (Italija)...10.Erika Vilūnaitė...17.Jolanta Polikevičiūtė...24.Edita Pučinskaitė...28.Rasa Polikevičiūtė visų laikas vienodas

Po vienuoliktojo etapo bendroje lenktynių įskaitoje niekas nepasikeitė - lydere liko ispanė Joane Somarriba Arrola, kuri dviem minutėm ir dviem sekundėm lenkia šveicarę Nicolę Brandli.Aukščiausiai iš lietuvių pakilusi E.Pučinskaitė lenktynių lyderei pralaimi 6 min. 11 sek. ir yra ketvirta, seserys Jolanta ir Rasa Polikevičiūtės užima atitinkamai septintąją ir dešimtąją vietas, o daugiau, kaip dvi valandas lenktynių lyderei pralaiminti E.Vilūnaitė yra 32-ta:

1. Joane Somarriba Arrola (Ispanija) 30.14.512. Nicole Brandli (Šveicarija) atsilieka 2.023. Fabiana Luperini (Italija) 3.424. Edita Pučinskaitė 6.115. Judith Arndt (Vokietija) 6.50...7. Jolanta Polikevičiūtė 10.49...10.Rasa Polikevičiūtė 22.41...32.Erika Vilūnaitė 2.11.59...51.Iosune Murillo Elkano (Ispanija) 3.31.52