somarriba arrola

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „somarriba arrola“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „somarriba arrola“.

Geriausių planetos dviratininkių klasifikacijoje Edita Pučinskaitė pakilo į aštuntąją vietą

Tarptautinės dviračių sąjungos (UCI) paskelbtame pajėgiausių planetos dviratininkių reitinge iš vienuoliktosios vietos į aštuntąją per dvi savaites pakilo Edita Pučinskaitė, turinti 359 įskaitinius taškus. Iš dvyliktosios pozicijos į tryliktąją nukrito Diana Žiliūtė (271 tšk.). Klasifikacijoje tarp 100 geriausių planetos dviratininkių yra dar trys Lietuvos atstovės. Jolanta Polikevičiūtė iš devynioliktosios vietos nusmuko į 22-ąją (162 tšk.
2003-09-23

Geriausių planetos dviratininkių klasifikacijoje Edita Pučinskaitė devinta

Tarptautinės dviračių sąjungos (UCI) paskelbtame pajėgiausių pasaulio dviratininkių reitinge iš dešimtosios vietos į devintąją per keturias savaites pakilo 28 metų Edita Pučinskaitė (332 taškai). Klasifikacijoje tarp 100 geriausių planetos dviratininkių yra dar keturios Lietuvos atstovės. Jolanta Polikevičiūtė iš 23-iosios vietos pakilo į 19-ąją (175 tšk.), jos sesuo Rasa - iš 25-osios nukrito į 26-ąją (143 tšk.
2003-08-26

"Grande Boucle Feminine" dviratininkių lenktynėse Edita Pučinskaitė smuktelėjo į penktąją poziciją

Prancūzijoje vykstančių "Grande Boucle Feminine", kitaip vadinamų moterų "Tour de France" dviratininkių lenktynėse šeštadienį vykusiame tryliktajame etape - 37,1 km individualiose atskiro starto lenktynėse - iš lietuvių geriausiai pasirodė "S.C. Michela Fanini Record Rox" ekipos narė Edita Pučinskaitė, užėmusi penktąją vietą. Lietuvos dviratininkė distanciją įveikė per 53 min. 29 sek. ir 1 min. 59 sek. pralaimėjo etapo nugalėtojai vokietei Judith Arndt.
2003-08-17

"Grande Boucle Feminine" dviratininkių lenktynių etape Erika Vilūnaitė finišavo septinta

Prancūzijoje vykstančių "Grande Boucle Feminine", kitaip vadinamų moterų "Tour de France" dviratininkių lenktynių dvyliktajame etape penktadienį (08.15) trys iš keturių Lietuvos atstovių finišavo kartu su pagrindine grupe, o aukščiausiai pakilusi "Prato Marathon Bike" komandos narė Erika Vilūnaitė buvo septinta.
2003-08-16

"Grande Boucle Feminine" dviratininkių lenktynių etape visos lietuvaitės finišavo su pagrindine grupe

Prancūzijoje vykstančių "Grande Boucle Feminine", kitaip vadinamų moterų "Tour de France" dviratininkių lenktynių vienuoliktajame etape ketvirtadienį (08.14) visos keturios lietuvaitės finišavo su pagrindine grupe. 131 km etapo nugalėtoja tapo vokietė Petra Rossner, distanciją įveikusi per 3 val. 37 min. 26 sek.
2003-08-15

"Grande Boucle Feminine" dviratininkių lenktynių etape Rasa Polikevičiūtė buvo antra

Prancūzijoje vykstančių "Grande Boucle Feminine", kitaip vadinamų moterų "Tour de France" dviratininkių lenktynių aštuntajame etape sekmadienį antrąją vietą užėmė "Team 2002 Aurora RSM" komandai atstovaujanti Rasa Polikevičiūtė. Lietuvos dviratininkė 84,5 km distanciją įveikė per 2 val. 25 min. 25 sek. ir tik septyniomis sekundėmis atsiliko nuo etapo nugalėtojos rusės Zulfijos Zabirovos.
2003-08-11

Edita Pučinskaitė "Grande Boucle Feminine" dviratininkių lenktynių etape liko trečia

Prancūzijoje vykstančių "Grande Boucle Feminine", kitaip vadinamų moterų "Tour de France" dviratininkių lenktynių septintajame etape šeštadienį trečiąją vietą užėmė "S.C. Michela Fanini Record Rox" ekipos narė Edita Pučinskaitė. Lietuvos dviratininkė 118 km distanciją įveikė per 3 val. 5 min. 18 sek. ir tik finišo tiesiojoje nusileido pirmąsias dvi vietas etape užėmusioms vokietei Judith Arndt ir švedei Susannei Ljungskog.
2003-08-10

Rasa Polikevičiūtė laimėjo "Grande Boucle Feminine" dviratininkių lenktynių etapą

Prancūzijoje vykstančių "Grande Boucle Feminine", kitaip vadinamų moterų "Tour de France" dviratininkių lenktynių šeštąjį etapą penktadienį laimėjo "Team 2002 Aurora RSM" komandai atstovaujanti Rasa Polikevičiūtė. R.Polikevičiūtė 106 km distanciją įveikė per 3 val. 42 min. 54 sek. ir 2 min. 4 sek. aplenkė etapo prizininkėmis tapusias australes Emmą James (Emą Džeims) ir Margeret Hemsley.
2003-08-09

"Grande Boucle Feminine" dviratininkių lenktynių etape trys lietuvaitės pateko į pirmąjį dešimtuką

Prancūzijoje vykstančiose "Grande Boucle Feminine", kitaip vadinamose moterų "Tour de France" dviratininkių lenktynės, penktajame etape į pirmąjį dešimtuką pateko trys Lietuvos dviratininkės. Antrąjį etapą iš eilės laimėjusiai italei Fabianai Luperini 108,5 km distancijoje nusileidusi 2 min. 59 sek.
2003-08-08

"Grande Boucle Feminine" dviratininkių lenktynėse Edita Pučinskaitė smuktelėjo į penktąją vietą

Prancūzijoje vykstančiose "Grande Boucle Feminine", kitaip vadinamose moterų "Tour de France" dviratininkių lenktynėse, ketvirtajame etape vėl ketvirta finišavo "S.C. Michela Fanini Record Rox" ekipos narė Edita Pučinskaitė. Ji trečiadienį 116 km etapą įveikė per 3 val. 5 min. 14 sek. ir 33 sek. pralaimėjo etapo nugalėtojai italei Fabianai Luperini. Aštuntą ir devintą vietas etape užėmė "Team 2002 Aurora RSM" komandai atstovaujančios seserys Jolanta ir Rasa Polikevičiūtės.