Prancūzijoje vykstančių "Grande Boucle Feminine", kitaip vadinamų moterų "Tour de France" dviratininkių lenktynių aštuntajame etape sekmadienį antrąją vietą užėmė "Team 2002 Aurora RSM" komandai atstovaujanti Rasa Polikevičiūtė.

Lietuvos dviratininkė 84,5 km distanciją įveikė per 2 val. 25 min. 25 sek. ir tik septyniomis sekundėmis atsiliko nuo etapo nugalėtojos rusės Zulfijos Zabirovos.

Pagrindinė grupė dviratininkių, kurioje 21-a finišavo kita "Team 2002 Aurora RSM" atstovė Jolanta Polikevičiūtė ir 26-a - "S.C. Michela Fanini Record Rox" ekipos narė Edita Pučinskaitė, etapo nugalėtojai pralaimėjo beveik tris minutes.

Ketvirtoji lenktynėse dalyvaujanti Lietuvos dviratininkė Erika Vilūnaitė ("Prato Marathon Bike") nuo Z. Zabirovos atsiliko 8 min. 20 sek. ir buvo 48-ta:

1. Zoulfia Zabirova 2.25.182. Rasa Polikevičiūtė 0.073. Margaret Hemsley (Australija) 0.394. Luisa Tamanini (Italija) 2.485. Anita Valen (Norvegija) 2.48...21.Jolanta Polikevičiūtė 2.52...26.Edita Pučinskaitė 2.52...48.Erika Vilūnaitė 8.20

Po aštuonių lenktynių etapų lydere liko ispanė Joane Somarriba Arrola, dviem minutėmis ir viena sekunde lenkianti šveicarę Nicolę Brandli.

Aukščiausiai iš lietuvių pakilusi E. Pučinskaitė lenktynių lyderei pralaimi 6 min. 20 sek. ir yra ketvirta, seserys Jolanta ir Rasa Polikevičiūtės užima atitinkamai šeštąją ir dešimtąją vietas, o daugiau kaip dvi valandas lenktynių lyderei pralaiminti E. Vilūnaitė smuktelėjo į 36-ąją poziciją:

1. Joane Somarriba Arrola (Ispanija) 22.25.102. Nicole Brandli (Šveicarija) atsilieka 2.013. Fabiana Luperini (Italija) 3.364. Edita Pučinskaitė 6.205. Judith Arndt (Vokietija) 10.096. Jolanta Polikevičiūtė 10.42...10.Rasa Polikevičiūtė 22.15...36.Erika Vilūnaitė 2.14.26...54 Iosune Murillo Elkano (Ispanija) 3.22.05