erika vilūnaitė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „erika vilūnaitė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „erika vilūnaitė“.

„Route de France féminine 2009“: Eglė Zablockytė 10-ta

Šiandien pasibaigė 6 dienas Prancūzijoje trukusios Tarptautinės moterų dviračių lenktynės „Route de France féminine 2009“, kuriose po paskutiniojo etapo bendroje įskaitoje – iš 7 dalyvavusių lietuvių dviratininkių – vienintelė lietuvė Eglė Zablockytė išliko 10-tuke.
2009-08-14

D. Žiliūtei nutolus nuo lyderės pozicijos, į 10-tuką įsiveržė Eglė Zablockytė (papildyta)

Vakar, po 4 etapo (iš 5), Prancūzijoje vykstančiose Tarptautinių moterų dviračių lenktynėse „Route de France féminine 2009“, 20-metė Lietuvos dviratininkė Eglė Zablockytė, atstovaujanti italų komandai „USC Chirio Forno d'Asolo“, finišavo 9-ta ir bendroje įskaitoje pateko į 10-tuką, iš 57-os pakildama į 9 vietą (+06 min. 15 sek.'), o jaunių įskaitoje iš 16-tos pakilo į 1 vietą.
2009-08-14

Dviratininkė Diana Žiliūtė pasaulio reitinge išliko 29-a

Tarptautinės dviračių sporto sąjungos (UCI) paskelbtoje pasaulio plento dviratininkių reitingų lentelėje lietuvė Diana Žiliūtė („Safi-Pasta Zara-Titanedi“) užima 29-ąją vietą (202 tšk.). 32 metų dviratininkė balandžio 22 dienos reitinge buvo taip pat 29-a. Pirmąją vietą užima olandė Mariana Vos (Marianne Vos, „DSB Bank“, 1365,5 tšk.), antrąją - vokietė Judita Arnt (Judith Arndt, „Columbia-Highroad“, 952,66 tšk.), o trečiąją - švedė Ema Johanson (Emma Johanson, „Red Sun“, 876 tšk.
2009-05-12

M. Vžesniauskaitė lenktynėse Šveicarijoje finišavo šešta

Šveicarijoje vykusiose moterų dviračių lenktynėse „Gran Premio Brissago Lago Maggiore“ lietuvė Modesta Vžesniauskaitė („Bigla“) finišavo šešta. Nugalėjo Lietuvos dviratininkės komandos draugė italė Noemi Kantelė. Ji 100,7 km nuvažiavo per 2 val. 43 min. 6 sek. Antra finišavo 50-metė prancūzė Žani Longo. Ji nuo nugalėtojos atsiliko 26 sek. M. Vžesniauskaitė nuo nugalėtojos atsiliko 1 min. 50 sek.
2009-03-09

Lenktynėse Italijoje E. Pučinskaitė – trečia

Italijoje vykstančių daugiadienių moterų dviračių lenktynių „Giro della Toscana - Memorial Michela Fanini“ trečiajame etape ketvirtadienį lietuvė Edita Pučinskaitė, atstovaujanti Vokietijos komandai „Nuernberger“, užėmė devintąją vietą. Nugalėjo amerikietė Mara Ebot (Mara Abbott, „Columbia“), 122,1 km nuvažiavusi per 3 val. 23 min. 15 sek. E. Pučinskaitė nuo nugalėtojos atsiliko 14 sek.
2008-09-19

E. Pučinskaitė „Giro d‘Italia“ lenktynėse nukrito į 6 vietą

19-ųjų daugiadienių dviračių lenktynių „Giro d‘Italia“ šeštajame etape penktadienį nugalėtojos titulą ginanti Edita Pučinskaitė, atstovaujanti Vokietijos komandai „Nuernberger“, užėmė septintąją vietą. Nugalėjo Editos komandos draugė Klaudija Hoisler, 113,4 km nuvažiavusi per 3 val. 13 min. 13 sek. E. Pučinskaitė jai pralaimėjo 3 min. 1 sek.
2008-07-12

E. Pučinskaitė lenktynėse Italijoje - penkta

Italijoje pasibaigusiose trijų etapų "Giro Ciclistico del Trentino" dviratininkių lenktynėse penktąją vietą bendrojoje įskaitoje užėmė "Equipe Nurnberger Versicherung" komandos narė Edita Pučinskaitė. Lietuvos dviratininkė 47 sekundes pralaimėjo lenktynių nugalėtojai italei Fabianai Luperini, kuri aplenkė prizininkėmis tapusias amerikietę Marą Abbott (+20 sek.) bei E. Pučinskaitės komandos draugę vokietę Claudią Hausler (+29 sek.
2008-06-23

J. Polikevičiūtė Prancūzijoje finišavo dešimta

Prancūzijoje vykstančių „Tour de l‚Aude“ daugiadienių dviratininkių lenktynių aštuntajame etape kartu su pagrindine grupe finišavusi Lietuvos komandos dviratininkė Jolanta Polikevičiūtė užėmė dešimtą vietą. Su pagrindine grupe finišavo dar dvi lietuvės - penkiolikta ir šešioliktą vietas užėmusios atitinkamai Edita Pučinskaitė bei Diana Žiliūtė, o etapo nugalėtoja tapo vokietė Ina Teutenberg. 5 min. 11 sek.
2008-05-25

Planetos dviračių taurės penktajame etape E. Pučinskaitė finišavo trylikta

2008 metų sezono penktajame pasaulio dviračių taurės etape - "Women`s Fleche Wallone" lenktynėse Belgijoje - tryliktą vietą užėmė ir 8 įskaitinius taškus gavo "Equipe Nuernberger Versicherung" komandai atstovaujanti Edita Pučinskaitė. 103,5 km lenktynių finiše E. Pučinskaitė 28 sekundes pralaimėjo etapo nugalėtojai ir naujajai pasaulio taurės varžybų lyderei olandei Mariannei Vos (152 tšk.
2008-04-24

E. Pučinskaitė pasaulio reitinge pakilo į penktąją vietą

Tarptautinės dviračių sporto sąjungos (UCI) paskelbtoje naujoje pasaulio plento dviratininkių reitingų lentelėje iš lietuvių aukščiausią vietą - penktą - užima Edita Pučinskaitė (473 tšk.). 27 metų dviratininkė, kuri pasaulio čempionate Kanadoje grupinėse lenktynėse šeštadienį užėmė ketvirtąją vietą, ankstesnėje, spalio 8 dienos, klasifikacijoje buvo devinta. Kita lietuvė Diana Žiliūtė (271 tšk.), kuri pasaulio pirmenybėse nedalyvavo, ir toliau užima 13-ąją vietą.