Ketvirtadienį Ispanijoje prasidėjo šešioliktą kartą rengiamos keturių etapų "Emakumeen Bira" dviratininkių lenktynėse.

Trečiąją vietą pirmojo etapo 70,3 km distancijoje užėmė "Team 2002 Aurora RSM" ekipai atstovaujanti Jolanta Polikevičiūtė. Lietuvos dviratininkė finišavo kartu su etapo nugalėtoja ispane Eneritz Iturriaga bei antrąją vietą užėmusia ruse Olga Sliusareva - po 1 valandos 51 minutės ir 19 sekundžių.

Šeštoji vieta atiteko Editai Pučinskaitei iš "S.C. Michela Fanini" komandos, o Rasa Polikevičiūtė (Team 2002 Aurora RSM) tenkinosi 33-iąja poziciją tarp 80 dviratininkių.

Indrė Janulevičiūtė ketvirtadienį užėmė 34-ąją, o Erika Vilūnaitė - 39-ąją vietą:

1. Eneritz Iturriaga (Ispanija) 1:51:192. Olga Sliusareva (Rusija)3. Jolanta Polikevičiūtė4. Joane Somarriba (Ispanija)5. Mirjam Melchers (Olandija)6. Edita Pučinskaitė7. Fabiana Luperini (Italija)8. Dori Ruano (Ispanija)9. Nicole Brandli (Šveicarija) tas pats laikas10.Valentina Polchanova (Rusija) atsiliko 3 sek....33.Rasa Polikevičiūtė 2:1034.Indrė Janulevičiūtė 2:59...39.Erika Vilūnaitė 2:59...80.Lore Txurruka (Ispanija) 13:06