mirjam melchers

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „mirjam melchers“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „mirjam melchers“.

E. Pučinskaitė laimėjo dviratininkių lenktynes Ispanijoje

Vokietijos "Equipe Nurnberger Versicherung" komandai atstovaujanti Edita Pučinskaitė antradienį Ispanijoje laimėjo klasikines "Emakumen Saria" dviratininkių lenktynes, 113 km nuvažiavusi per 3 valandas 6 minutes ir 50 sekundžių. Septynias sekundes finiše Lietuvos dviratininkei pralaimėjo antrąją vietą užėmusi olandė Mirjam Melchers, o trečia finišavo italė Marta Bastianelli: 1. Edita Pučinskaitė 3 val. 6 min. 50 sek.2. Mirjam Melchers (Olandija) atsiliko 7 sek.
2007-06-13

E. Pučinskaitė pasaulio reitinge pakilo į penktąją vietą

Tarptautinės dviračių sporto sąjungos (UCI) paskelbtoje naujoje pasaulio plento dviratininkių reitingų lentelėje iš lietuvių aukščiausią vietą - penktą - užima Edita Pučinskaitė (473 tšk.). 27 metų dviratininkė, kuri pasaulio čempionate Kanadoje grupinėse lenktynėse šeštadienį užėmė ketvirtąją vietą, ankstesnėje, spalio 8 dienos, klasifikacijoje buvo devinta. Kita lietuvė Diana Žiliūtė (271 tšk.), kuri pasaulio pirmenybėse nedalyvavo, ir toliau užima 13-ąją vietą.
2003-10-13

E. Pučinskaitę nuo medalio skyrė akimirka

Lietuvos dviratininkei Editai Pučinskaitei nepavyko užkopti ant Kanadoje vykstančio pasaulio dviračių sporto plento čempionato prizininkių pakylos. 27 metų lietuvė, atstovaujanti Italijos komandai "Michela Fanini", grupinėse lenktynėse šeštadienį finišo liniją kirto ketvirta. Praėjusiais metais Belgijoje iškovotą pasaulio čempionės titulą apgynė 27 metų švedė Suzana Jungskog (Susanne Ljungskog), 124 km (10 ratų po 12,4 km) nuvažiavusi per 3 val. 16 min. 6 sek.
2003-10-12

Geriausių planetos dviratininkių klasifikacijoje Edita Pučinskaitė pakilo į aštuntąją vietą

Tarptautinės dviračių sąjungos (UCI) paskelbtame pajėgiausių planetos dviratininkių reitinge iš vienuoliktosios vietos į aštuntąją per dvi savaites pakilo Edita Pučinskaitė, turinti 359 įskaitinius taškus. Iš dvyliktosios pozicijos į tryliktąją nukrito Diana Žiliūtė (271 tšk.). Klasifikacijoje tarp 100 geriausių planetos dviratininkių yra dar trys Lietuvos atstovės. Jolanta Polikevičiūtė iš devynioliktosios vietos nusmuko į 22-ąją (162 tšk.
2003-09-23

Edita Pučinskaitė "Giro della Toscana" dviratininkių lenktynėse Italijoje liko aštunta

Italijoje pasibaigusiose daugiadienėse "Giro della Toscana Internazionale Femminile" dviratininkių lenktynėse geriausiai iš lietuvių pasirodžiusi "S.C. Michela Fanini Record Rox" ekipai atstovaujanti Edita Pučinskaitė galutinėje įskaitoje užėmė aštuntąją vietą. Bendroje įskaitoje Lietuvos dviratininkė lenktynių nugalėtoja tapusiai švedei Susannei Ljungskog pralaimėjo 7 min. 22 sek.
2003-09-22

Dviratininkių lenktynių Italijoje lydere tapo Edita Pučinskaitė

Italijoje vykstančių daugiadienių "Giro della Toscana Internazionale Femminile" dviratininkių lenktynių antrąjį etapą laimėjo bei lydere bendroje įskaitoje tapo "S.C. Michela Fanini Record Rox" ekipai atstovaujanti Edita Pučinskaitė. Lietuvos dviratininkė ketvirtadienį 115,4 km distanciją įveikė per 3 valandas 1 minutę ir 23 sekundes. E.Pučinskaitė finiše šešiomis sekundėmis aplenkė italę Fabianą Luperini bei olandę Mirjam Melchers.
2003-09-19

Geriausių planetos dviratininkių klasifikacijoje Edita Pučinskaitė devinta

Tarptautinės dviračių sąjungos (UCI) paskelbtame pajėgiausių pasaulio dviratininkių reitinge iš dešimtosios vietos į devintąją per keturias savaites pakilo 28 metų Edita Pučinskaitė (332 taškai). Klasifikacijoje tarp 100 geriausių planetos dviratininkių yra dar keturios Lietuvos atstovės. Jolanta Polikevičiūtė iš 23-iosios vietos pakilo į 19-ąją (175 tšk.), jos sesuo Rasa - iš 25-osios nukrito į 26-ąją (143 tšk.
2003-08-26

E. Pučinskaitė pasaulio reitinge - devinta

Tarptautinės dviračių sporto sąjungos (UCI) paskelbtoje naujoje pasaulio plento dviratininkių reitingų lentelėje iš lietuvių aukščiausią vietą - devintą - užima Edita Pučinskaitė (332 tšk.). 27 metų dviratininkė ankstesnėje, liepos 27 dienos, klasifikacijoje buvo dešimta. Lydere išliko pasaulio čempionė švedė Susanne Ljungskog (Suzana Jungskog, 658,5 tšk.). Į antrąją poziciją iš trečiosios pakilo šveicarė Nicole Brandli (Nikolė Brendli, 584 tšk.
2003-08-25

Pasaulio dviračių taurės etape Modesta Vžesniauskaitė finišavo septinta

Šeštadienį pasaulio moterų dviračių taurės varžybų septintajame etape - "GP de Plouay" lenktynėse Prancūzijoje - Lietuvoje registruotos "Aušra Gruodis" komandos narė Modesta Vžesniauskaitė užėmė septintąją vietą. Lietuvos dviratininkė distanciją įveikė per 3 val. 10 sek. ir 25-mis sekundėmis atsiliko nuo etapo nugalėtojos komandos draugės britės Nocoles Cooke (Nikolės Kuk). Su pagrindine grupe, kuri nugalėtojai pralaimėjo 1 min. 21 sek.
2003-08-24

Geriausių planetos dviratininkių klasifikacijoje Edita Pučinskaitė pakilo į pirmąjį dešimtuką

Tarptautinės dviračių sąjungos (UCI) paskelbtame pajėgiausių pasaulio dviratininkių reitinge iš penkioliktosios vietos į pirmąjį dešimtuką per mėnesį pakilo antrąją vietą moterų "Giro d`Italia lenktynėse užėmusi 28 metų Edita Pučinskaitė (327 tšk.). Devintą kartą šiemet paskelbtoje klasifikacijoje tarp 100 geriausių planetos dviratininkių yra dar keturios Lietuvos atstovės, trys iš kurių pagerino savo pozicijas. Jolanta Polikevičiūtė per mėnesį iš 31-osios vietos pakilo į 23-ąją (161,5 tšk.