olga sliusareva

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „olga sliusareva“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „olga sliusareva“.

Geriausių planetos dviratininkių klasifikacijoje Edita Pučinskaitė penkiolikta

Tarptautinės dviračių sąjungos (UCI) paskelbtame pajėgiausių pasaulio dviratininkių reitinge iš keturioliktosios vietos į penkioliktąją per tris savaites nukrito 28 metų Edita Pučinskaitė (221 tšk.). Lietuvos dviratininkę vienu įskaitiniu tašku aplenkė iš septynioliktosios pozicijos į keturioliktąją pakilusi kanadietė Lyne Bessette. Aštuntą kartą šiemet paskelbtoje klasifikacijoje tarp 100 geriausių planetos dviratininkių yra dar penkios Lietuvos atstovės.
2003-06-25

J. Polikevičiūtė lenktynėse Ispanijoje – trečia

Ispanijoje vykstančių 16-ųjų daugiadienių moterų dviračių lenktynių "Emakumeen Bira" bendrojoje įskaitoje po šeštadienį vykusio dviejų dalių trečiojo etapo lietuvė Jolanta Polikevičiūtė užima trečiąją vietą. Pirmauja olandė Mirjam Melchers. J. Polikevičiūtė nuo jos atsilieka 16 sek. Antroje vietoje - rusė Olga Sliusareva. Ji lyderei pralaimi 16 sek. Nugalėtojos titulą ginanti Edita Pučinskaitė (atsilieka 4 min. 55 sek.
2003-06-15

Dviratininkių lenktynėse Ispanijoje Jolanta Polikevičiūtė pakilo į antrąją vietą

Ispanijoje šešioliktą kartą rengiamose keturių etapų "Emakumeen Bira" dviratininkių lenktynėse penktadienį antrajame etape "Team 2002 Aurora RSM" ekipai atstovaujanti Jolanta Polikevičiūtė užėmė antrąją vietą ir bendroje įskaitoje taip pat pakilo į antrąją poziciją. Lietuvos dviratininkė 104 km distanciją įveikė per 3 val. 5 min. 35 sek. ir tik finišo tiesiojoje pralaimėjo etapo nugalėtojai rusei Olgai Sliusarevai, kuri ir tapo lydere bendroje įskaitoje.
2003-06-14

Pirmajame dviratininkių lenktynių Ispanijoje etape Jolanta Polikevičiūtė buvo trečia, Edita Pučinskaitė – šešta

Ketvirtadienį Ispanijoje prasidėjo šešioliktą kartą rengiamos keturių etapų "Emakumeen Bira" dviratininkių lenktynėse. Trečiąją vietą pirmojo etapo 70,3 km distancijoje užėmė "Team 2002 Aurora RSM" ekipai atstovaujanti Jolanta Polikevičiūtė. Lietuvos dviratininkė finišavo kartu su etapo nugalėtoja ispane Eneritz Iturriaga bei antrąją vietą užėmusia ruse Olga Sliusareva - po 1 valandos 51 minutės ir 19 sekundžių.
2003-06-13

Dviratininkių lenktynėse Prancūzijoje Rasa Polikevičiūtė tapo etapo prizininke

Prancūzijoje vykstančių daugiadienių "Tour de L`Aude Feminin" dviratininkių lenktynių septintojo etapo antrąją dalį "Team 2002 Aurora RSM" komandai atstovaujanti Rasa Polikevičiūtė baigė trečia. Lietuvos dviratininkė 63 km etapo nugalėtojai Sarai Carrigan (Sarai Kerigen) iš Australijos pralaimėjo 59 sekundes.