zoulfia zabirova

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „zoulfia zabirova“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „zoulfia zabirova“.

Edita Pučinskaitė pirmauja Giro d’Italia lenktynėse

Prestižinėse moterų dviračių lenktynėse “Giro d’Italia”, po pirmojo etapo (Riese Pio X - Pontecchio Polesine, 150.6 km) pirmauja Edita Pučinskaitė, atstovaujanti “Nuerberger” komandai, prieš tai laimėjusi prologo varžybas.
2007-07-08

Planetos dviračių sporto pirmenybėse Kanadoje Edita Pučinskaitė finišavo dešimta

Kanadoje tęsiasi 2003 metų pasaulio dviračių sporto čempionatas plente. Trečiadienį asmeninėse moterų elito grupės 20,8 km atskiro starto lenktynėse dešimtąją vietą užėmė Edita Pučinskaitė 1 min. 24,92 sek. nusileidusi pasaulio čempionei Ispanijos dviračių sporto žvaigždei šių metų moterų "Tour de France" lenktynių nugalėtojai Joane Somarribai (Choanai Somaribai). Pirmąjį pasaulio čempionės titulą iškovojusi 31-erių metų ispanė distanciją įveikė per 28 min. 23,23 sek. ir finiše 10,78 sek.
2003-10-09

"Grande Boucle Feminine" dviratininkių lenktynių etape Erika Vilūnaitė finišavo septinta

Prancūzijoje vykstančių "Grande Boucle Feminine", kitaip vadinamų moterų "Tour de France" dviratininkių lenktynių dvyliktajame etape penktadienį (08.15) trys iš keturių Lietuvos atstovių finišavo kartu su pagrindine grupe, o aukščiausiai pakilusi "Prato Marathon Bike" komandos narė Erika Vilūnaitė buvo septinta.
2003-08-16

"Grande Boucle Feminine" dviratininkių lenktynių etape Rasa Polikevičiūtė buvo antra

Prancūzijoje vykstančių "Grande Boucle Feminine", kitaip vadinamų moterų "Tour de France" dviratininkių lenktynių aštuntajame etape sekmadienį antrąją vietą užėmė "Team 2002 Aurora RSM" komandai atstovaujanti Rasa Polikevičiūtė. Lietuvos dviratininkė 84,5 km distanciją įveikė per 2 val. 25 min. 25 sek. ir tik septyniomis sekundėmis atsiliko nuo etapo nugalėtojos rusės Zulfijos Zabirovos.
2003-08-11

Dviratininkių lenktynėse Italijoje Edita Pučinkaitė liko devinta

Italijoje pasibaigusiosios trečiosiose trijų dienų "Vuelta Ciclista y Leon Feminas" dviratininkių lenktynėse devintąją poziciją bendroje įskaitoje užėmė "SC Michela Fanini" komandai atstovaujanti Edita Pučinskaitė. E.Pučinskaitė penktadienį pasibaigusiose lenktynėse buvo pagrindinėje grupėje dviratininkių, kurios nugalėtojai rusei Zulfijai Zabirovai pralaimėjo 11 sekundžių.