ina teutenberg

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „ina teutenberg“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „ina teutenberg“.

Dviratininkė R. Leleivytė lenktynėse Kinijoje finišavo septyniolikta

Kinijoje vykstančių moterų dviračių lenktynių „Tour of Chongming Island“ antrajame etape lietuvė Rasa Leleivytė, atstovaujanti Italijos komandai „Vaiano Solaritech“, užėmė 17-ąją vietą. Nugalėjo vokietė Ina Teutenberg („HTC-Highroad“). Ji 118,4 km nuvažiavo per 3 val. 1 min. 2 sek. R. Leleivytė ir 60-ąją vietą užėmusi jos komandos draugė Urtė Juodvalkytė nuo nugalėtojos atsiliko 1 min. 40 sek. Katažina Sosna („Vaiano Solaritech“, +7.50) užėmė 78-ąją vietą. Lydere tapo I. Toitenberg.
2011-05-12

Diana Žiliūtė – Pasaulio čempionato 5-tuke

Šeštadienį Šveicarijoje Pasaulio dviračių čempionato lenktynėse (124,5 km lygumos distancijoje) moterų elito grupėje iš 6 Lietuvai atstovavusių dviratininkių finišą pasiekė tik trys – Diana Žiliūtė pateko į 5-tuką, Edita Pučinskaitė užėmė 13 vietą, o Rasa Leleivytė – 32-ą. Čempione tapo italė Tatiana Guderzo. Laimėjo italė 124,2 km ilgio distanciją greičiausiai įveikė italė Tatiana Guderzo, 19 sek.
2009-09-26

Pasaulio dviračių Taurė: lietuvės lyderės nepavijo

Po sekmadienį Vokietijoje vykusio paskutiniojo Pasaulio dviračių Taurės etapo „Rund um die Nürnberger Altstadt“, kurį laimėjo 27-erių metų olandė Kirsten Wild, iš visų Lietuvos dviratininkių - Rasa Leleivytė užėmė aukščiausią poziciją, tačiau liko pakankamai toli nuo čempionės Marianne Vos. Lietuvių rezultatai paskutiniame etape Vokietijoje vykusiose Niurnbergo lenktynėse, 129 km distancijoje, Urtė Juodvalkytė („Fenixs“) finišavo 34 vietoje, o Modesta Vžiesniauskaitė („Bigla“) – 43 vietoje.
2009-09-13

J. Polikevičiūtė Prancūzijoje finišavo dešimta

Prancūzijoje vykstančių „Tour de l‚Aude“ daugiadienių dviratininkių lenktynių aštuntajame etape kartu su pagrindine grupe finišavusi Lietuvos komandos dviratininkė Jolanta Polikevičiūtė užėmė dešimtą vietą. Su pagrindine grupe finišavo dar dvi lietuvės - penkiolikta ir šešioliktą vietas užėmusios atitinkamai Edita Pučinskaitė bei Diana Žiliūtė, o etapo nugalėtoja tapo vokietė Ina Teutenberg. 5 min. 11 sek.
2008-05-25

Prancūzijoje vykstančių „Tour de l`Aude" daugiadienių dviratininkių lenktynių penktajame etape trečiadienį dešimtąją vietą užėmė Lietuvos rinktinei atstovaujanti Jolanta Polikevičiūtė. Lietuvos dviratininkė 112 km distancijos finiše 4 sekundes pralaimėjo etapo nugalėtojai vokietei Inai Teutenberg. Septyniolikta finiše buvo Diana Žiliūtė, o „Equipe Nurnberger Versicherung" komandai atstovaujanti Edita Pučinskaitė tenkinosi 23-iąja pozicija.
2008-05-22

D. Tušlaitė dviratininkių lenktynėse Olandijoje finišavo dvidešimta

Olandijoje vykusiose klasikinėse „Drentse 8 van Dwingeloo“ dviratininkių lenktynėse 20-ąją vietą užėmė „S.C. Michela Fanini Record Rox“ komandos narė Daiva Tušlaitė. Lietuvos dviratininkė 124,5 km distancijos finiše 7 sekundes pralaimėjo lenktynių nugalėtojai vokietei Inai Tuetenberg. Dar po dviejų sekundžių finišavusi D. Tušlaitės ekipos draugė Rasa Leleivytė buvo 26-a: 1. Ina Teutenberg (Vokietija) 3 val. 15 min. 00 sek.
2008-04-11

E. Pučinskaitė dviratininkių lenktynėse Australijoje liko septyniolikta

Australijoje vykusiose "Geelong Women`s Tour" dviejų dienų dviratininkių lenktynėse trečiąjį etapą "Equipe Nuernberger Versicherung" komandai atstovaujanti Edita Pučinskaitė baigė 33-a, o bendroje įskaitoje užėmė 17-ą vietą.
2008-02-22

E. Pučinskaitė lenktynėse Australijoje užima 18-ą vietą

Australijoje vykstančiose „Geelong Women`s Tour“ dviejų dienų dviratininkių lenktynėse po pietų dalyvėms teko įveikti ir antrąjį - 75,9 km - etapą, kuriame "Equipe Nuernberger Versicherung" komandai atstovaujanti Edita Pučinskaitė užėmė 35-ą vietą.Lietuvos dviratininkė finišavo kartu su pagrindine grupe, kurios priekyje finišavo australė Oenone Wood, finišo spurtu aplenkusi prizininkėmis tapusias vokietes Iną Teutenberg ir Regina Schleicher:1. Oenone Wood (Australija) 1 val. 57 min. 19 sek.
2008-02-21

Australijoje E. Pučinskaitė finišavo septyniolikta

Ketvirtadienį Australijoje prasidėjusiose "Geelong Women`s Tour" dviejų dienų dviratininkių lenktynėse 17-a prologe finišavo "Equipe N Buernberger Versicherung" komandai atstovaujanti Edita Pučinskaitė. Lietuvos dviratininkė 8 km numynė per 12 minučių 46 sekundes ir 1 min. 18 sek. atsiliko nuo prologą laimėjusios austrės Christiane Sorder.
2008-02-21

Moterų „Giro d'Italia“: E. Pučinskaitė vis dar lyderė

Antradienį „Giro d'Italia“ moterų dviračių lenktynėse įveiktas ketvirtas 129 km etapas. Jį laimėjo bendroje grupėje atvažiavusi vokietė Ina Teutenberg. Visų grupėje važiavusių sportininkių laikas vienodas - 3.04.00. Lietuvos sportininkės užėmė 16 (Diana Žiliūtė), 44 (Daiva Tuslaitė), 71 (Rasa Polikevičiūtė) ir 99 (Edita Pučinskaitė) vietas.