valentina polchanova

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „valentina polchanova“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „valentina polchanova“.

Modesta Vžesniauskaitė "Thuringen-Rundfahrt" dviratininkių lenktynių septintajame etape finišavo šešta

Vokietijoje XVI tarptautinių "Thuringen-Rundfahrt" dviratininkių lenktynių paskutiniame septintajame etape jungtinei "Acca due Pasta/Aušra Gruodis" komandai atstovaujanti Modesta Vžesniauskaitė finišavo su pagrindine grupe ir užėmė šeštąją vietą. Ji 112 km etapą įveikė per 3 val. 21 min. 15 sek. ir etapo nugalėtojai amerikietei Kimberly Bruckner pralaimėjo 3 sekundes. Bendroje įskaitoje nuo lenktynių nugalėtojos rusės Valentinos Polchanovos atsilikusi daugiau kaip 9 min.
2003-07-28

Pirmajame dviratininkių lenktynių Ispanijoje etape Jolanta Polikevičiūtė buvo trečia, Edita Pučinskaitė – šešta

Ketvirtadienį Ispanijoje prasidėjo šešioliktą kartą rengiamos keturių etapų "Emakumeen Bira" dviratininkių lenktynėse. Trečiąją vietą pirmojo etapo 70,3 km distancijoje užėmė "Team 2002 Aurora RSM" ekipai atstovaujanti Jolanta Polikevičiūtė. Lietuvos dviratininkė finišavo kartu su etapo nugalėtoja ispane Eneritz Iturriaga bei antrąją vietą užėmusia ruse Olga Sliusareva - po 1 valandos 51 minutės ir 19 sekundžių.
2003-06-13

Dviratininkių lenktynėse Prancūzijoje Jolanta Polikevičiūtė užėmė dešimtąją vietą

Prancūzijoje pasibaigusiose daugiadienėse "Tour de L`Aude Feminin" dviratininkių lenktynėse dešimtąją vietą užėmė "Team 2002 Aurora RSM" komandai atstovaujanti Jolanta Polikevičiūtė, o jos sesuo Rasa tarp 88 varžybas baigusių sportininkių liko 45-a. Antrus metus iš eilės varžybų nugalėtoja tapo vokietė Judith Arndt, devynis etapus įveikusi per 25 valandas 44 minutes ir 11 sekundžių.
2003-05-26

Dviratininkių lenktynes Italijoje laimėjo Diana Žiliūtė

Penktą kartą Italijoje vykusių tarptautinių "Trofeo Alfredo Binda Comune di Cittiglio" dviratininkių lenktynių nugalėtoja tapo Diana Žiliūtė. "Acca Due O Pasta Zara" komandai atstovaujanti Lietuvos dviratininkė 93 km distanciją įveikė per 2 valandas ir 26 minutes vidutiniu 38,340 km/h greičiu.