olivia gollan

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „olivia gollan“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „olivia gollan“.

Dviratininkių lenktynes Kanadoje laimėjo Diana Žiliūtė

Kanadoje pasibaigusių penkių etapų daugiadienių dviratininkių lenktynių "Tour de Prince Edward Island" nugalėtoja tapo "Safi-Pasta Zara Manhattan" komandos narė Diana Žiliūtė. Galutinėje įskaitoje Lietuvos dviratininkė daugiau nei minute aplenkė prizininkėmis tapusias australę Olivią Golan bei rusę Aleksandrą Burčenkovą: 1. Diana Žiliūtė 10 val. 15 min. 15 sek.2. Olivia Gollan (Australija) atsiliko 1:19 sek.
2007-06-15

Dviratininkių lenktynėse Kanadoje pirmaujanti D. Žiliūtė vėl finišavo ketvirta

Kanadoje vykstančių daugiadienių dviratininkių lenktynių ketvirtajame etape vėl ketvirta finišavo bei lenktynių lyderės bendrojoje įskaitoje poziciją išsaugojo "Safi-Pasta Zara Manhattan" komandai atstovaujanti Diana Žiliūtė.Trečiadienį 100 km distancijos finiše Lietuvos dviratininkė vos aštuonias sekundes pralaimėjo etapo nugalėtojai australei Jocelyn Loanei, kuri aplenkė rusę Jeleną Novikovą bei italę Giorgią Bronzini:1. Jocelyn Loane (Australija) 2 val. 33 min. 15 sek.
2007-06-14

Diana Žiliūtė tebepirmauja dviratininkių lenktynėse Kanadoje

Kanadoje vykstančių daugiadienių dviratininkių lenktynių trečiajame etape ketvirta finišavo, tačiau lenktynių lyderės bendrojoje įskaitoje poziciją išsaugojo "Safi-Pasta Zara Manhattan" komandai atstovaujanti Diana Žiliūtė. Antradienį 121,3 km distancijos finiše Lietuvos dviratininkė 29 sekundes pralaimėjo etapo nugalėtojai italei Giorgiai Bronzini, kuri akimirka aplenkė šveicarę Annettę Beutter ir rusę Aleksandrą Burčenkovą: 1. Giorgia Bronzini (Italija) 3 val.
2007-06-13

Diana Žiliūtė - dviratininkių lenktynių Kanadoje lyderė

Kanadoje, MOnrealyje vykstančių daugiadienių dviratininkių lenktynių antrąjį etapą laimėjo bei lydere bendrojoje įskaitoje tapo "Safi-Pasta Zara Manhattan" komandai atstovaujanti Diana Žiliūtė. Pirmadienį Lietuvos dviratininkė buvo greičiausia 28,8 km atskiro starto lenktynėse, distanciją nuvažiavusi per 46 minutes ir 20 sekundžių.
2007-06-12

Edita Pučinskaitė - daugiadienių "Giro d`Italia" dviratininkių lenktynių lyderė

Italijoje vykstančiose daugiadienėse "Giro d`Italia" moterų lenktynėse po septynių etapų lyderės poziciją bendroje įskaitoje išsaugojo "S.C. Michela Fanini Record Rox" ekipai atstovaujanti Edita Pučinskaitė. Penktadienį septintojo etapo antrojoje dalyje - 45 km lenktynėse - Lietuvos dviratininkė finišavo dvidešimt pirma, 44 sekundes pralaimėjusi nugalėtojai italei Katiai Longhin (58 min. 21 sek.
2003-07-12

"Giro d`Italia" lenktynių lyderė Edita Pučinskaitė ketvirtadienį finišavo penkta

Italijoje vykstančių daugiadienių "Giro d`Italia" moterų lenktynių šeštame etape ketvirtadienį penkta finišavo varžybų lyderė bendroje įskaitoje Edita Pučinskaitė iš "S.C. Michela Fanini Record Rox" ekipos. Lietuvos dviratininkė 89 km distancijoje finišo liniją kirto kartu su pagrindine grupe - po 2 valandų 11 minučių ir 26 sekundžių. Trečiąjį lenktynių etapą iš eilės laimėjo vokietė Regina Schleicher (Regina Šlaicher), aplenkusi baltarusę Zinaidą Stachurskają bei australę Olivią Gollan.
2003-07-11

"Giro d`Italia" lenktynių lyderė Edita Pučinskaitė trečiadienį finišavo 37-a

Italijoje vykstančių daugiadienių "Giro d`Italia" moterų lenktynių penktajame etape trečiadienį 37-a finišavo bei varžybų lyderės poziciją bendroje įskaitoje išsaugojo "S.C. Michela Fanini Record Rox" ekipai atstovaujanti Edita Pučinskaitė. Lietuvos dviratininkė 103 km distancijoje finišavo kartu su pagrindine grupe - po 2 valandų 22 minučių ir 1 sekundės.
2003-07-10

Antradienį Edita Pučinskaitė finišavo aštuoniolikta, tačiau išsaugojo "Giro d`Italia" lenktynių lyderės poziciją

Italijoje vykstančių daugiadienių "Giro d`Italia" moterų lenktynių ketvirtajame etape antradienį aštuoniolikta fnišavo, tačiau varžybų lyderės poziciją bendroje įskaitoje išsaugojo "S.C. Michela Fanini Record Rox" ekipai atstovaujanti Edita Pučinskaitė. Lietuvos dviratininkė 141 km distancijos finiše 1 minutę ir 20 sekundžių etapo nugalėtojai vokietei Reginai Schleicher (Reginai Šlaicher), kuri distanciją įveikė per 3 valandas 32 minutę ir 32 sekundes.
2003-07-09

"Giro d`Italia" dviratininkių lenktynių lydere tapo Edita Pučinskaitė

Italijoje vykstančių tradicinių "Giro d`Italia" moterų lenktynių trečiajame etape antrąją vietą užėmė bei varžybų lydere tapo "S.C. Michela Fanini Record Rox" ekipai atstovaujanti Edita Pučinskaitė.
2003-07-08

Rasa Polikevičiūtė išsaugojo "Giro d`Italia" lenktynių lyderės poziciją

Italijoje vykstančių tradicinių "Giro d`Italia" moterų lenktynių antrajame etape penkiolikta finišavo, tačiau lyderės poziciją bendroje įskaitoje išsaugojo "Team Aurora" komandos narė Rasa Polikevičiūtė. Sekmadienį Lietuvos dviratininkė 85 km distancijos finiše 3 sekundes pralaimėjo antrojo etapo nugalėtojai baltarusei Zinaidai Stachurskajai.