Italijoje vykstančių daugiadienių "Giro d`Italia" moterų lenktynių šeštame etape ketvirtadienį penkta finišavo varžybų lyderė bendroje įskaitoje Edita Pučinskaitė iš "S.C. Michela Fanini Record Rox" ekipos.

Lietuvos dviratininkė 89 km distancijoje finišo liniją kirto kartu su pagrindine grupe - po 2 valandų 11 minučių ir 26 sekundžių.

Trečiąjį lenktynių etapą iš eilės laimėjo vokietė Regina Schleicher (Regina Šlaicher), aplenkusi baltarusę Zinaidą Stachurskają bei australę Olivią Gollan.

Aštuntąją vietą šeštame etape užėmė Jolanta Polikevičiūtė, Edita Kubelskienė finišavo septyniolikta, Modesta Vžesniauskaitė - devyniolikta, Rasa Polikevičiūtė finiše buvo 30-a, o Zita Urbonaitė - 36-a:

1. Regina Schleicher 2:11:262. Zinaida Stachurskaja3. Olivia Gollan4. Andrea Bosman (Olandija)5. Edita Pučinskaitė...8.Jolanta Polikevičiūtė...17.Edita Kubelskienė...19.Modesta Vžesniauskaitė...30.Rasa Polikevičiūtė...36.Zita Urbonaitė tas pats laikas...113.Monica Ceccon (Italija) atsiliko 10 min. 30 sek.

Bendroje įskaitoje "Giro d`Italia" lenktynių lyderių dešimtuke tebėra keturios Lietuvos dviratininkės:

1. Edita Pučinskaitė 16:09:352. Nicole Brandli (Šveicarija) atsilieka 5 sek.3. Joana Sommariba Arrola (Ispanija) 3:254. Jolanta Polikevičiūtė 4:155. Rasa Polikevičiūtė 4:466. Zinaida Stachurskaja 5:227. Modesta Vžesniauskaitė 5:488. Olivia Gollan 5:499. Amber Neben (JAV) 5:5510.Doris Ruano Sanchon (Ispanija) 6:06...26.Zita Urbonaitė 11:25...46.Edita Kubelskienė 25:27...113.Katie Brown (Australija) 2:02:09