Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „zita urbonaitė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „zita urbonaitė“.

Italijoje tragiškai žuvo dviratininkė Zita Urbonaitė

Užpernai su sportu atsisveikinusi dviratininkė, 34 metų Zita Urbonaitė, pirmadienį žuvo Italijoje, kur gyveno su vyru italų verslininku. Dienraščio "Lietuvos rytas" korespondentas Italijoje Paulius Jurkevičius pranešė, kad dviratininkė žuvo vėlyvą pirmadienio vakarą Trevizo provincijoje, Montebeluna miestelio apylinkėse. Pirminiais duomenimis, buvusi dviratininkė žuvo po traukiniu. Nelaimės aplinkybės tikslinamos.
2008-05-27

E. Pučinskaitė pasaulio reitinge pakilo į penktąją vietą

Tarptautinės dviračių sporto sąjungos (UCI) paskelbtoje naujoje pasaulio plento dviratininkių reitingų lentelėje iš lietuvių aukščiausią vietą - penktą - užima Edita Pučinskaitė (473 tšk.). 27 metų dviratininkė, kuri pasaulio čempionate Kanadoje grupinėse lenktynėse šeštadienį užėmė ketvirtąją vietą, ankstesnėje, spalio 8 dienos, klasifikacijoje buvo devinta. Kita lietuvė Diana Žiliūtė (271 tšk.), kuri pasaulio pirmenybėse nedalyvavo, ir toliau užima 13-ąją vietą.
2003-10-13

E. Pučinskaitę nuo medalio skyrė akimirka

Lietuvos dviratininkei Editai Pučinskaitei nepavyko užkopti ant Kanadoje vykstančio pasaulio dviračių sporto plento čempionato prizininkių pakylos. 27 metų lietuvė, atstovaujanti Italijos komandai "Michela Fanini", grupinėse lenktynėse šeštadienį finišo liniją kirto ketvirta. Praėjusiais metais Belgijoje iškovotą pasaulio čempionės titulą apgynė 27 metų švedė Suzana Jungskog (Susanne Ljungskog), 124 km (10 ratų po 12,4 km) nuvažiavusi per 3 val. 16 min. 6 sek.
2003-10-12

Edita Pučinskaitė "Giro della Toscana" dviratininkių lenktynėse Italijoje liko aštunta

Italijoje pasibaigusiose daugiadienėse "Giro della Toscana Internazionale Femminile" dviratininkių lenktynėse geriausiai iš lietuvių pasirodžiusi "S.C. Michela Fanini Record Rox" ekipai atstovaujanti Edita Pučinskaitė galutinėje įskaitoje užėmė aštuntąją vietą. Bendroje įskaitoje Lietuvos dviratininkė lenktynių nugalėtoja tapusiai švedei Susannei Ljungskog pralaimėjo 7 min. 22 sek.
2003-09-22

Edita Pučinskaitė prarado dviratininkių lenktynių Italijoje lyderės poziciją

Italijoje vykstančiose daugiadienėse "Giro della Toscana Internazionale Femminile" dviratininkių lenktynėse lyderės poziciją po ketvirtojo etapo šeštadienį prarado "S.C. Michela Fanini Record Rox" ekipai atstovaujanti Edita Pučinskaitė. Bendroje įskaitoje Lietuvos dviratininkė užima devintąją vietą bei lydere tapusiai švedei Susannei Ljungskog pralaimi 7 minutes ir 22 sekundes.
2003-09-21

Dviratininkių lenktynių Italijoje lydere tapo Edita Pučinskaitė

Italijoje vykstančių daugiadienių "Giro della Toscana Internazionale Femminile" dviratininkių lenktynių antrąjį etapą laimėjo bei lydere bendroje įskaitoje tapo "S.C. Michela Fanini Record Rox" ekipai atstovaujanti Edita Pučinskaitė. Lietuvos dviratininkė ketvirtadienį 115,4 km distanciją įveikė per 3 valandas 1 minutę ir 23 sekundes. E.Pučinskaitė finiše šešiomis sekundėmis aplenkė italę Fabianą Luperini bei olandę Mirjam Melchers.
2003-09-19

E. Pučinskaitė lenktynėse Italijoje - devyniolikta

Italijoje vykstančiose daugiadienėse moterų dviračių lenktynėse "Giro della Toscana" po prologo ir pirmojo etapo aukščiausią vietą iš lietuvių užima Edita Pučinskaitė ("Michela Fanini"). Ji tarp 140 klasifikuotų dviratininkių yra devyniolikta. Pirmauja italė Giorgia Bronzini (Džordžija Brondzini, "Aušra Gruodis"). E. Pučinskaitė nuo jos atsilieka 13 sek. Šiose lenktynėse startavo dešimt Lietuvos dviratininkių. Erika Vilūnaitė ("Aušra Gruodis", atsilieka 21 sek.
2003-09-18

Dviratininkių lenktynėse Italijoje Erika Vilūnaitė trečiadienį finišavo dvylikta

Italijoje vykstančių daugiadienių "Giro della Toscana Internazionale Femminile" dviratininkių lenktynėse pirmajame etape trečiadienį dvyliktąją vietą užėmė "Aušra Gruodis-Safi" komandai atstovaujanti Erika Vilūnaitė. Lietuvos dviratininkė 109,1 km etapo finiše 1 sekundę pralaimėjo nugalėtoja tapusiai italei Giorgiai Bronzini. Edita Pučinskaitė šiame etape buvo 24-a, Zita Urbonaitė - 47-a, Jolanta Polikevičiūtė - 73-ia.
2003-09-18

D. Žiliūtė - pasaulio taurės etapo nugalėtoja

Lietuvos dviratininkė Diana Žiliūtė, atstovaujanti Lietuvoje registruotai komandai "Acca Due O", sekmadienį laimėjo priešpaskutinįjį, aštuntąjį, pasaulio moterų dviračių taurės varžybų etapą - lenktynes "Rund um die Nurnberger Altstadt" Vokietijoje. 27 metų lietuvė 117 km (9 ratai po 13 km) nuvažiavo per 2 val. 53 min. 49 sek.
2003-08-31

E. Pučinskaitė pasaulio reitinge - devinta

Tarptautinės dviračių sporto sąjungos (UCI) paskelbtoje naujoje pasaulio plento dviratininkių reitingų lentelėje iš lietuvių aukščiausią vietą - devintą - užima Edita Pučinskaitė (332 tšk.). 27 metų dviratininkė ankstesnėje, liepos 27 dienos, klasifikacijoje buvo dešimta. Lydere išliko pasaulio čempionė švedė Susanne Ljungskog (Suzana Jungskog, 658,5 tšk.). Į antrąją poziciją iš trečiosios pakilo šveicarė Nicole Brandli (Nikolė Brendli, 584 tšk.