Italijoje vykstančių tradicinių "Giro d`Italia" moterų lenktynių antrajame etape penkiolikta finišavo, tačiau lyderės poziciją bendroje įskaitoje išsaugojo "Team Aurora" komandos narė Rasa Polikevičiūtė.

Sekmadienį Lietuvos dviratininkė 85 km distancijos finiše 3 sekundes pralaimėjo antrojo etapo nugalėtojai baltarusei Zinaidai Stachurskajai.

Antra sekmadienį finišavo bei į antrąją vietą iš ketvirtosios bendroje įskaitoje pakilo "S.C. Michela Fanini Record Rox" ekipai atstovaujanti Edita Pučinskaitė.

Jolanta Polikevičiūtė finiše buvo penkta - tokią pat poziciją ji užima ir bendroje įskaitoje.

Modesta Vžesniauskaitė, finišavusi kartu su lyderėmis, užėmė šeštąją vietą, Zita Urbonaitė buvo 32-a, o Edita Kubelskienė tarp 128 dviratininkių tenkinosi 44-ąja pozicija:

1. Zinaida Stachurskaia 2:20:302. Edita Pučinskaitė3. Oenone Wood (Australija)4. Joana Sommariba Arrola (Ispanija)5. Jolanta Polikevičiūtė6. Modesta Vžesniauskaitė tas pats laikas...15.Rasa Polikevičiūtė atsiliko 3 sek....32.Zita Urbonaitė 35...44.Edita Kubelskienė 1:17...128.Corrien Van Haastert (Olandija) 20:46

"Giro d`Italia" lenktynių lyderių rikiuotė bendroje įskaitoje:

1. Rasa Polikevičiūtė 5:30:522. Edita Pučinskaitė atsilieka 33 sek.3. Zinaida Stachurskaja 424. Nicole Brandli (Šveicarija) 425. Jolanta Polikevičiūtė 446. Joana Sommariba Arrola 487. Oenone Wood 558. Modesta Vžesniauskaitė 1:029. Olivia Gollan (Australija) 1:0710.Amber Neben (JAV) 1:09...34.Zita Urbonaitė 3:2035.Edita Kubelskienė 3:25...128.Roberta Diena (Italija) 47:32