amber neben

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „amber neben“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „amber neben“.

D. Žiliūtė pasaulio čempionate – penkiolikta

Varezėje (Italija) vykstančio pasaulio dviračių sporto plento čempionato moterų 25,15 km atskiro starto lenktynėse trečiadienį lietuvė Diana Žiliūtė, atstovaujanti Italijos komandai „Safi-Pasta Zara-Manhattan“, užėmė 15-ąją vietą. Nugalėjo amerikietė Amber Neben. Ji distanciją įveikė per 33 min. 51,35 sek. (vid. greitis - 44,571 km/h). Antrąją vietą užėmė austrė Kristiana Zėder. Ji nuo nugalėtojos atsiliko 7,56 sek.
2008-09-24

Prancūzijoje D. Žiliūtė kol kas 18-a

Lietuvos dviratininkė Diana Žiliūtė, atstovaujanti Italijos komandai „Safi-Pasta Zara-Manhattan“, Prancūzijoje vykstančiose šeštosiose daugiadienėse lenktynėse „Tour Feminin International Ardeche“ po keturių etapų bendrojoje įskaitoje užima 18-ąją vietą. Pirmauja amerikietė Amber Neben („Flexpoint“). D. Žiliūtė nuo lyderės atsilieka 12 min. 6 sek.
2008-09-12

E. Pučinskaitė Ispanijoje penkiolikta

21-ą kartą Ispanijoje vykstančiose daugiadienėse „Iurreta-Emakumeen Bira“ dviratininkių lenktynėse į penkioliktąją vietą iš aštuntosios bendrojoje įskaitoje po trečiojo etapo nukrito „Equipe Nurnberger Versicherung“ komandos narė Edita Pučinskaitė. Diana Žiliūtė („Safi-Pasta Zara Manhattan“), po dviejų etapų buvusi penkiolikta, dabar smuktelėjo į septynioliktąją poziciją.
2008-06-15

Planetos dviračių taurės penktajame etape E. Pučinskaitė finišavo trylikta

2008 metų sezono penktajame pasaulio dviračių taurės etape - "Women`s Fleche Wallone" lenktynėse Belgijoje - tryliktą vietą užėmė ir 8 įskaitinius taškus gavo "Equipe Nuernberger Versicherung" komandai atstovaujanti Edita Pučinskaitė. 103,5 km lenktynių finiše E. Pučinskaitė 28 sekundes pralaimėjo etapo nugalėtojai ir naujajai pasaulio taurės varžybų lyderei olandei Mariannei Vos (152 tšk.
2008-04-24

Edita Pučinskaitė dviratininkių lenktynėse Prancūzijoje aštunta

23-čią kartą Prancūzijoje vykstančiose daugiadienėse "Tour de l`Aude" dviratininkių lenktynėse aštuntąją vietą bendrojoje įskaitoje po aštuonių etapų užima "Equipe Nurnberger Versicherung" komandai atstovaujanti Edita Pučinskaitė.Lietuvos dviratininkė 4 minutes ir 33 sekundes pralaimi lenktynių lyderei švedei Susannei Ljungskog:1. Susanne Ljungskog (Švedija) 22 val. 24 min. 00 sek. 2. Trixi Worrack (Vokietija) atsilieka 11 sek.
2007-05-27

E. Pučinskaitė dviratininkių lenktynėse Prancūzijoje jau dvylikta

23-čią kartą Prancūzijoje surengtose daugiadienėse "Tour de l`Aude" dviratininkių lenktynėse po prologo bei dviejų etapų iš aštuonioliktosios vietos į dvyliktąją pakilo Edita Pučinskaitė ("Equipe Nurnberger Versicherung"), o Lietuvos ekipai atstovaujanti Daiva Tušlaitė iš 41-osios pozicijos nukrito į 47-ąją.Pirmoji Lietuvos dviratininkė lenktynių lydere tapusiai vokietei Judith Arndt pralaimi 37 sekundes, antroji - dvi minutes.
2007-05-21

Edita Pučinskaitė - daugiadienių "Giro d`Italia" dviratininkių lenktynių lyderė

Italijoje vykstančiose daugiadienėse "Giro d`Italia" moterų lenktynėse po septynių etapų lyderės poziciją bendroje įskaitoje išsaugojo "S.C. Michela Fanini Record Rox" ekipai atstovaujanti Edita Pučinskaitė. Penktadienį septintojo etapo antrojoje dalyje - 45 km lenktynėse - Lietuvos dviratininkė finišavo dvidešimt pirma, 44 sekundes pralaimėjusi nugalėtojai italei Katiai Longhin (58 min. 21 sek.
2003-07-12

"Giro d`Italia" lenktynių lyderė Edita Pučinskaitė ketvirtadienį finišavo penkta

Italijoje vykstančių daugiadienių "Giro d`Italia" moterų lenktynių šeštame etape ketvirtadienį penkta finišavo varžybų lyderė bendroje įskaitoje Edita Pučinskaitė iš "S.C. Michela Fanini Record Rox" ekipos. Lietuvos dviratininkė 89 km distancijoje finišo liniją kirto kartu su pagrindine grupe - po 2 valandų 11 minučių ir 26 sekundžių. Trečiąjį lenktynių etapą iš eilės laimėjo vokietė Regina Schleicher (Regina Šlaicher), aplenkusi baltarusę Zinaidą Stachurskają bei australę Olivią Gollan.
2003-07-11

"Giro d`Italia" lenktynių lyderė Edita Pučinskaitė trečiadienį finišavo 37-a

Italijoje vykstančių daugiadienių "Giro d`Italia" moterų lenktynių penktajame etape trečiadienį 37-a finišavo bei varžybų lyderės poziciją bendroje įskaitoje išsaugojo "S.C. Michela Fanini Record Rox" ekipai atstovaujanti Edita Pučinskaitė. Lietuvos dviratininkė 103 km distancijoje finišavo kartu su pagrindine grupe - po 2 valandų 22 minučių ir 1 sekundės.
2003-07-10

Antradienį Edita Pučinskaitė finišavo aštuoniolikta, tačiau išsaugojo "Giro d`Italia" lenktynių lyderės poziciją

Italijoje vykstančių daugiadienių "Giro d`Italia" moterų lenktynių ketvirtajame etape antradienį aštuoniolikta fnišavo, tačiau varžybų lyderės poziciją bendroje įskaitoje išsaugojo "S.C. Michela Fanini Record Rox" ekipai atstovaujanti Edita Pučinskaitė. Lietuvos dviratininkė 141 km distancijos finiše 1 minutę ir 20 sekundžių etapo nugalėtojai vokietei Reginai Schleicher (Reginai Šlaicher), kuri distanciją įveikė per 3 valandas 32 minutę ir 32 sekundes.