Varezėje (Italija) vykstančio pasaulio dviračių sporto plento čempionato moterų 25,15 km atskiro starto lenktynėse trečiadienį lietuvė Diana Žiliūtė, atstovaujanti Italijos komandai „Safi-Pasta Zara-Manhattan“, užėmė 15-ąją vietą.

Nugalėjo amerikietė Amber Neben. Ji distanciją įveikė per 33 min. 51,35 sek. (vid. greitis - 44,571 km/h). Antrąją vietą užėmė austrė Kristiana Zėder. Ji nuo nugalėtojos atsiliko 7,56 sek. Bronzos medalis atiteko vokietei Judit Arnt, kuri nugalėtojai pralaimėjo 21,77 sek.

32-ejų metų D. Žiliūtė nuo A. Neben atsiliko 1 min. 35,83 sek.

Kita lietuvė – 22-ejų metų Daiva Tušlaitė („SC Michela Fanini“) tarp 43 dalyvių užėmė 34-ąją vietą. Ji nugalėtojai pralaimėjo 3 min. 20,07 sek.

Ketvirtadienį vyks vyrų atskiro starto lenktynės, kuriose Lietuvai atstovaus Ignatas Konovalovas.