judit arnt

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „judit arnt“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „judit arnt“.

D. Žiliūtė pasaulio čempionate – penkiolikta

Varezėje (Italija) vykstančio pasaulio dviračių sporto plento čempionato moterų 25,15 km atskiro starto lenktynėse trečiadienį lietuvė Diana Žiliūtė, atstovaujanti Italijos komandai „Safi-Pasta Zara-Manhattan“, užėmė 15-ąją vietą. Nugalėjo amerikietė Amber Neben. Ji distanciją įveikė per 33 min. 51,35 sek. (vid. greitis - 44,571 km/h). Antrąją vietą užėmė austrė Kristiana Zėder. Ji nuo nugalėtojos atsiliko 7,56 sek.
2008-09-24

Lenktynėse Italijoje E. Pučinskaitė – trečia

Italijoje vykstančių daugiadienių moterų dviračių lenktynių „Giro della Toscana - Memorial Michela Fanini“ trečiajame etape ketvirtadienį lietuvė Edita Pučinskaitė, atstovaujanti Vokietijos komandai „Nuernberger“, užėmė devintąją vietą. Nugalėjo amerikietė Mara Ebot (Mara Abbott, „Columbia“), 122,1 km nuvažiavusi per 3 val. 23 min. 15 sek. E. Pučinskaitė nuo nugalėtojos atsiliko 14 sek.
2008-09-19

J. Polikevičiūtė Kanadoje finišavo ketvirta

Kanadoje vykstančių daugiadienių moterų dviračių lenktynių "GP Feminin International du Canada" antrajame etape penktadienį lietuvė Jolanta Polikevičiūtė finišavo pagrindinėje grupėje ir užėmė ketvirtąją vietą. Nugalėjo amerikietė Tina Majolo-Pik (Tina Mayolo-Pic), 110,6 km nuvažiavusi per 2 val. 52 min. 22 sek. Pagrindinėje grupėje finišavo aštuonios dviratininkės. Kitos lietuvės nuo nugalėtojos atsiliko 5 min. 31 sek.