kristiana zėder

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „kristiana zėder“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „kristiana zėder“.

Dviratininkė I. Čilvinaitė lenktynėse Vokietijoje - 33-ia

Vokietijoje vykstančių daugiadienių moterų dviračių lenktynių "Thueringen-Rundfahrt der Frauen" ketvirtajame etape - 23 km atskiro starto lenktynėse - penktadienį lietuvė Inga Čilvinaitė ("Safi-Pasta Zara Titanedi") užėmė 33-iąją vietą. Nugalėjo austrė Kristiana Zėder (Christiane Soeder, "Cervelo"). Ji distanciją įveikė per 34 min. 10 sek. I. Čilvinaitė nugalėtojai pralaimėjo 4 min. 22 sek.
2009-07-25

D. Žiliūtė pasaulio čempionate – penkiolikta

Varezėje (Italija) vykstančio pasaulio dviračių sporto plento čempionato moterų 25,15 km atskiro starto lenktynėse trečiadienį lietuvė Diana Žiliūtė, atstovaujanti Italijos komandai „Safi-Pasta Zara-Manhattan“, užėmė 15-ąją vietą. Nugalėjo amerikietė Amber Neben. Ji distanciją įveikė per 33 min. 51,35 sek. (vid. greitis - 44,571 km/h). Antrąją vietą užėmė austrė Kristiana Zėder. Ji nuo nugalėtojos atsiliko 7,56 sek.