regina schleicher

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „regina schleicher“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „regina schleicher“.

D. Tušlaitė dviratininkių lenktynėse Olandijoje finišavo dvidešimta

Olandijoje vykusiose klasikinėse „Drentse 8 van Dwingeloo“ dviratininkių lenktynėse 20-ąją vietą užėmė „S.C. Michela Fanini Record Rox“ komandos narė Daiva Tušlaitė. Lietuvos dviratininkė 124,5 km distancijos finiše 7 sekundes pralaimėjo lenktynių nugalėtojai vokietei Inai Tuetenberg. Dar po dviejų sekundžių finišavusi D. Tušlaitės ekipos draugė Rasa Leleivytė buvo 26-a: 1. Ina Teutenberg (Vokietija) 3 val. 15 min. 00 sek.
2008-04-11

E. Pučinskaitė dviratininkių lenktynėse Australijoje liko septyniolikta

Australijoje vykusiose "Geelong Women`s Tour" dviejų dienų dviratininkių lenktynėse trečiąjį etapą "Equipe Nuernberger Versicherung" komandai atstovaujanti Edita Pučinskaitė baigė 33-a, o bendroje įskaitoje užėmė 17-ą vietą.
2008-02-22

E. Pučinskaitė lenktynėse Australijoje užima 18-ą vietą

Australijoje vykstančiose „Geelong Women`s Tour“ dviejų dienų dviratininkių lenktynėse po pietų dalyvėms teko įveikti ir antrąjį - 75,9 km - etapą, kuriame "Equipe Nuernberger Versicherung" komandai atstovaujanti Edita Pučinskaitė užėmė 35-ą vietą.Lietuvos dviratininkė finišavo kartu su pagrindine grupe, kurios priekyje finišavo australė Oenone Wood, finišo spurtu aplenkusi prizininkėmis tapusias vokietes Iną Teutenberg ir Regina Schleicher:1. Oenone Wood (Australija) 1 val. 57 min. 19 sek.
2008-02-21

Lietuvės pasikeisdamos pirmauja Giro d’Italia lenktynėse

Prestižinėse moterų dviračių lenktynėse “Giro d’Italia”, po antrojo etapo (Correggio/Rio - Correggio, 125.7 km) lydere tapo Diana Žiliūtė, važiuojanti už "Safi-Pasta Zara Manhattan". Lyderės poziciją ji perėmė iš Editos Pučinskaitės, atstovaujančios “Nuerberger” komandai, pirmavusios po pirmojo etapo ir prologo varžybų. II-ojo etapo laimėtojų trejetas: 1. Marianne Vos (Ned) "Team DSB Bank"  3.05.36 (Vid.
2007-07-09

Diana Žiliūtė dviratininkių lenktynių Kanadoje antrajame etape buvo vienuolikta

Kanadoje vykstančių daugiadienių "Le Tour du Grand Montreal" dviratininkių lenktynių antrajame etape vienuolikta finišavo bei į 30-ąją poziciją iš 53-čiosios bendrojoje įskaitoje pakilo "Safi-Pasta Zara Manhattan" ekipos narė Diana Žiliūtė.
2007-06-06

Diana Žiliūtė dviratininkių lenktynių Kanadoje pirmąjį etapą baigė 53-čia

Pirmadienį Kanadoje prasidėjusių daugiadienių "Le Tour du Grand Montreal" dviratininkių lenktynių pirmajame etape 53-čia finišavo "Safi-Pasta Zara Manhattan" ekipos narė Diana Žiliūtė, 107 km distanciją baigusi kartu su pagrindine grupe - per 2 valandas 45 minutes bei 43 sekundes.
2007-06-05

E. Pučinskaitė pasaulio reitinge pakilo į penktąją vietą

Tarptautinės dviračių sporto sąjungos (UCI) paskelbtoje naujoje pasaulio plento dviratininkių reitingų lentelėje iš lietuvių aukščiausią vietą - penktą - užima Edita Pučinskaitė (473 tšk.). 27 metų dviratininkė, kuri pasaulio čempionate Kanadoje grupinėse lenktynėse šeštadienį užėmė ketvirtąją vietą, ankstesnėje, spalio 8 dienos, klasifikacijoje buvo devinta. Kita lietuvė Diana Žiliūtė (271 tšk.), kuri pasaulio pirmenybėse nedalyvavo, ir toliau užima 13-ąją vietą.
2003-10-13

Dviratininkių lenktynėse Kanadoje Milda Galdikaitė ketvirtadienį finišavo devinta

Kanadoje vykstančių daugiadienių "Grand Prix Feminin International du Canada" dviratininkių lenktynių pirmajame etape ketvirtadienį devintąją vietą užėmė ir bendroje įskaitoje - po prologo bei pirmojo etapo - iš 24-osios pozicijos į aštuonioliktąją pakilo Milda Galdikaitė. 97,6 km distancijoje Lietuvos dviratininkė finiše 5 sekundes pralaimėjo etapo nugalėtojai vokietei Reginai Schleicher.
2003-09-26

Geriausių planetos dviratininkių klasifikacijoje Edita Pučinskaitė pakilo į aštuntąją vietą

Tarptautinės dviračių sąjungos (UCI) paskelbtame pajėgiausių planetos dviratininkių reitinge iš vienuoliktosios vietos į aštuntąją per dvi savaites pakilo Edita Pučinskaitė, turinti 359 įskaitinius taškus. Iš dvyliktosios pozicijos į tryliktąją nukrito Diana Žiliūtė (271 tšk.). Klasifikacijoje tarp 100 geriausių planetos dviratininkių yra dar trys Lietuvos atstovės. Jolanta Polikevičiūtė iš devynioliktosios vietos nusmuko į 22-ąją (162 tšk.
2003-09-23

Dviratininkių lenktynėse Italijoje Erika Vilūnaitė trečiadienį finišavo dvylikta

Italijoje vykstančių daugiadienių "Giro della Toscana Internazionale Femminile" dviratininkių lenktynėse pirmajame etape trečiadienį dvyliktąją vietą užėmė "Aušra Gruodis-Safi" komandai atstovaujanti Erika Vilūnaitė. Lietuvos dviratininkė 109,1 km etapo finiše 1 sekundę pralaimėjo nugalėtoja tapusiai italei Giorgiai Bronzini. Edita Pučinskaitė šiame etape buvo 24-a, Zita Urbonaitė - 47-a, Jolanta Polikevičiūtė - 73-ia.