andrea bosman

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „andrea bosman“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „andrea bosman“.

Pasaulio dviračių Taurė: lietuvės lyderės nepavijo

Po sekmadienį Vokietijoje vykusio paskutiniojo Pasaulio dviračių Taurės etapo „Rund um die Nürnberger Altstadt“, kurį laimėjo 27-erių metų olandė Kirsten Wild, iš visų Lietuvos dviratininkių - Rasa Leleivytė užėmė aukščiausią poziciją, tačiau liko pakankamai toli nuo čempionės Marianne Vos. Lietuvių rezultatai paskutiniame etape Vokietijoje vykusiose Niurnbergo lenktynėse, 129 km distancijoje, Urtė Juodvalkytė („Fenixs“) finišavo 34 vietoje, o Modesta Vžiesniauskaitė („Bigla“) – 43 vietoje.
2009-09-13

J. Polikevičiūtė Prancūzijoje finišavo dešimta

Prancūzijoje vykstančių „Tour de l‚Aude“ daugiadienių dviratininkių lenktynių aštuntajame etape kartu su pagrindine grupe finišavusi Lietuvos komandos dviratininkė Jolanta Polikevičiūtė užėmė dešimtą vietą. Su pagrindine grupe finišavo dar dvi lietuvės - penkiolikta ir šešioliktą vietas užėmusios atitinkamai Edita Pučinskaitė bei Diana Žiliūtė, o etapo nugalėtoja tapo vokietė Ina Teutenberg. 5 min. 11 sek.
2008-05-25

Dviratininkių lenktynėse Čekijoje Inga Čilvinaitė yra 44-a

Čekijoje vykstančiose daugiadienėse "Gravcia Orlova 2007" dviratininkių lenktynėse antrajame etape penktadienį 51-ą vietą užėmė ir bendroje įskaitoje į 44-ąją poziciją iš 34-osios smuktelėjo Inga Čilvinaitė, atstovaujanti "Aušra Gruodis" ekipai.Lietuvos dviratininkė 125,8 km distancijos finiše net 16 minučių pralaimėjo etapo nugalėtojai vokietei Judith Ardt.
2007-05-05

"Giro d`Italia" lenktynių lyderė Edita Pučinskaitė ketvirtadienį finišavo penkta

Italijoje vykstančių daugiadienių "Giro d`Italia" moterų lenktynių šeštame etape ketvirtadienį penkta finišavo varžybų lyderė bendroje įskaitoje Edita Pučinskaitė iš "S.C. Michela Fanini Record Rox" ekipos. Lietuvos dviratininkė 89 km distancijoje finišo liniją kirto kartu su pagrindine grupe - po 2 valandų 11 minučių ir 26 sekundžių. Trečiąjį lenktynių etapą iš eilės laimėjo vokietė Regina Schleicher (Regina Šlaicher), aplenkusi baltarusę Zinaidą Stachurskają bei australę Olivią Gollan.
2003-07-11

Antradienį Edita Pučinskaitė finišavo aštuoniolikta, tačiau išsaugojo "Giro d`Italia" lenktynių lyderės poziciją

Italijoje vykstančių daugiadienių "Giro d`Italia" moterų lenktynių ketvirtajame etape antradienį aštuoniolikta fnišavo, tačiau varžybų lyderės poziciją bendroje įskaitoje išsaugojo "S.C. Michela Fanini Record Rox" ekipai atstovaujanti Edita Pučinskaitė. Lietuvos dviratininkė 141 km distancijos finiše 1 minutę ir 20 sekundžių etapo nugalėtojai vokietei Reginai Schleicher (Reginai Šlaicher), kuri distanciją įveikė per 3 valandas 32 minutę ir 32 sekundes.