mirijam melchers

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „mirijam melchers“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „mirijam melchers“.

Pasaulio dviračių taurės etape Modesta Vžesniauskaitė finišavo septinta

Šeštadienį pasaulio moterų dviračių taurės varžybų septintajame etape - "GP de Plouay" lenktynėse Prancūzijoje - Lietuvoje registruotos "Aušra Gruodis" komandos narė Modesta Vžesniauskaitė užėmė septintąją vietą. Lietuvos dviratininkė distanciją įveikė per 3 val. 10 sek. ir 25-mis sekundėmis atsiliko nuo etapo nugalėtojos komandos draugės britės Nocoles Cooke (Nikolės Kuk). Su pagrindine grupe, kuri nugalėtojai pralaimėjo 1 min. 21 sek.
2003-08-24

Dviratininkių lenktynėse Italijoje Edita Pučinkaitė liko devinta

Italijoje pasibaigusiosios trečiosiose trijų dienų "Vuelta Ciclista y Leon Feminas" dviratininkių lenktynėse devintąją poziciją bendroje įskaitoje užėmė "SC Michela Fanini" komandai atstovaujanti Edita Pučinskaitė. E.Pučinskaitė penktadienį pasibaigusiose lenktynėse buvo pagrindinėje grupėje dviratininkių, kurios nugalėtojai rusei Zulfijai Zabirovai pralaimėjo 11 sekundžių.