vytautas kaupas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „vytautas kaupas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „vytautas kaupas“.

Panevėžio rajone – kraupus radinys

Vadoklių seniūnijos socialiniai darbuotojai susiruošę lankyti stebimas seniūnijos šeimas viename iš socialinių būstų netikėtai aptiko du negyvus žmones. 63-ejų moters ir 46-ejų vyro lavonai name rasti apgraužti šuns, o jų mirties priežastys neaiškios. Pirmadienio rytą į Plačkelio kaimą užsukę Vadoklių seniūnijos socialiniai darbuotojai aptiko kraupų radinį. Socialiniu būstu paverstame name rasti du negyvi gyventojai – 63-ejų namo šeimininkė ir 46-šių metų vyras.
Kriminalai 2019-01-28

V. Kaupas klasikinėse dviratininkų lenktynėse Olandijoje tenkinosi 62-a pozicija

57-ą kartą Olandijoje vykusiose klasikinėse "Rabo Ronde van Midden-Nederland" dviratininkų lenktynėse 62-as finišavo "Team Differdange - Losch" ekipos narys Vytautas Kaupas, o Gediminas Kaupas ("Team Differdange - Losch") buvo 90-as. Abu Lietuvos dviratininkai 197,9 km distancijoje finišavo kartu su pagrindine grupe - po 4 valandų 18 minučių bei 45 sekundžių.
2013-09-02

Dviratininkas V. Kaupas lenktynėse Belgijoje – 20-as

Šeštadienį Belgijoje vykusiose 16-osiose dviračių lenktynėse "Beverbeek Classic" lietuvis Vytautas Kaupas ("Differdange-Losch") užėmė 20-ąją vietą. Nugalėjo olandas Nikis van der Leikė (Nicky van der Lijke, "Rabobank Development"). Jis 129 km nuvažiavo per 2 val. 53 min. 21 sek. Marius Bernatonis ("Team 3M") užėmė 28-ąją, o Gediminas Kaupas ("Differdange-Losch") - 58-ąją vietas. Visi trys lietuviai nuo nugalėtojo atsiliko 53 sek. Iš viso klasifikuoti 123 dviratininkai.
2013-02-24

Plento varžybose Kaune elito pakylą užėmė V. Kaupas, D. Džervus ir E. Šiškevičius

„Velomanija Kauno maratonas“ yra vienos didžiausių plento varžybų Lietuvoje, o Vitalis Vareikis – vienas didžiausių Lietuvos dviračių sporto globėjų, pasižymintis ne tik puikiu humoro jausmu, bet ir gera nuojauta. Šiemet interneto svetainėje plentas.

V. Kaupas lenktynėse Prancūzijoje užėmė 10 vietą, M. Maniušis 42-as

Sekmadienį „Paris – Mantes-en-Yvelines“ (1.2.) varžybose (170,2 km) Vytautas Kaupas, atstovaujantis Liuksemburgo kontinentinei komandai „Differdange“, užėmė 10 vietą (+43 sek.), o Martynas Maniušis („Dunkerque Littoral Cyclisme“) – 42 vietą (+04 min. 25 sek.

V. Kaupas: Kruopiui trūksta pagalbos iš komandos

Penktadienį ir šeštadienį kartu su Aidžiu Kruopiu „Albert Achterhes Profronde van Drenthe“ (2.1.) lenktynėse (Olandija) dalyvavę broliai Kaupai negali pasigirti aukštomis vietomis. Vienas iš jų – vyresnysis, Vytautas, Liuksemburgo kontinentinės komandos „Differdange“ senbuvis,– taisosi iš po ligos, o kitas – jaunesnysis, Gediminas (buv. „Soenens-Jartazi“),– adaptuojasi prie naujos komandos ir prie naujo tempo.

V. Kaupas: apginti titulą – sunkiau nei jį iškovoti

„Apginti titulą – sunkiau nei jį iškovoti“.– teigia Lietuvos plento dviračių čempionas Vytautas Kaupas, pernai „GP de Nogent-sur-Oise“ lenktynėse (1.2.) iškovojęs pergalę, o šiemet finiše buvęs 28-as (+0 sek.

Dviračių varžybos Kinijoje M. Bernatonio ir V. Kaupo akimis

Viena iš naujovių 2011 metų UCI World Tour kalendoriuje – „Tour of Pekin“ (arba „Tour of Beijing“) lenktynės Kinijoje. Kaip jas pristatė UCI prezidentas P. McQuaid ir kaip šią žinią sutiko Kinijoje lenktyniavę Lietuvos dviratininkai V. Kaupas ir M. Bernatonis, kviečiame paskaityti šiame straipsnyje. Daugiau nei prieš 20 metų.

Dviratininkas Vytautas Kaupas lenktynėse Prancūzijoje – 45-as

Sekmadienį Prancūzijoje vykusiose dviračių lenktynėse „La Poly Normande“ lietuvis Vytautas Kaupas („Differdange“) finišavo 45-as. Nugalėjo belgas Andy Cappelle („Verandas Willems“). Jis 157 km nuvažiavo per 3 val. 40 min. 49 sek. V. Kaupas nuo jo atsiliko 5 min. 5 sek.
2010-08-02

Lietuvos plento čempionai – V. Kaupas ir A. Trebaitė

Penktadienį Panevėžyje prasidėjo Lietuvos plento čempionatas, kurį vyrų grupinių lenktynių rungtyje laimėjo Vytautas Kaupas („Continental Team Differdange“), o moterų grupėje savo pirmąją pergalę šventė Aušrinė Trebaitė („Safi-Pasta Zara-Manhattan“). Po 2003-ųjų antrą kartą šalies čempionu tapęs Vytautas Kaupas (28 metai) finišo sprinte aplenkė vieną perspektyviausių Lietuvos dviratininkų (U23) – Ramūną Navardauską („VC La Pomme Marseille“), kuris buvo pripažintas geriausiu Lietuvos plento dvi...