Sekmadienį „Paris – Mantes-en-Yvelines“ (1.2.) varžybose (170,2 km) Vytautas Kaupas, atstovaujantis Liuksemburgo kontinentinei komandai „Differdange“, užėmė 10 vietą (+43 sek.), o Martynas Maniušis („Dunkerque Littoral Cyclisme“) – 42 vietą (+04 min. 25 sek.).

Jau antrąją pergalę šiose lenktynėse iškovojo prancūzas Pierre Drancourt („Eseg Douai“), laimėjęs šias lenktynes 2009 m.

Prieš žemiau pateikiant finišo įskaitą, portalas „Balsas“ primena, kad iki Lietuvos plento čempionato (kurių čempionu pernai jis tapo laimėjęs grupines lenktynes) pagrindiniai Vytauto Kaupo startai yra Liuksemburgo turas ir Estijos savaitgalis, kuriame praėjusiais metais jis kartu su Lietuvos rinktinės vyrais pasiekė aukštų rezultatų.

1. Pierre Drancourt (PRAN) „Eseg Douai“ 3 val. 58 min. 21 sek.

2. Johan Le Bon (PRAN) „Bretagne Schuller“ +0 sek.