Maskvoje vyksta Pasaulio dviračių treko taurės pirmojo etapo varžybos. Šeštadienį puikiai pasirodė Lietuvos vyrų rinktinė, laimėjusi 4 km komandines persekiojimo varžybas.

Lietuvos dviratininkai - Linas Balčiūnas, Aivaras Baranauskas, Tomas Vaitkus ir Raimondas Vilčinskas - kvalifikacinėse varžybose distanciją įveikė per 4 minutes 7,211 sekundės ir, užėmę pirmąją vietą pateko į finalą.

Finale lietuviai pedalus mynė dar greičiau ir, sugaišę 4 min. 5,305 sek. net 4,265 sek. aplenkė antroje vietoje likusią Ukrainos komandą.

Išvakarėse vykusiose asmeninėse 4 km persekiojimo lenktynėse penktas liko Vytautas Kaupas (4 min. 33,264 sek.).

Septintąją vietą vyrų 15 km "skrečo" lenktynėse užėmė Linas Balčiūnas, o Tomas Vaitkus liko tryliktas 30 km taškų lenktynėse.

Iš moterų geriausiai sekėsi Simonai Krupeckaitei, kuri šeštadienį 500 m atskiro starto lenktynėse buvo ketvirta. Ji distanciją įveikė per 35,377 sek. ir vos 0,04 sek. pralaimėjo trečiąją vietą užėmusiai olandei Yvonnei Hijgenaar.

Šios rungties nugalėtoja tapo baltarusė Natalija Cylinskaja (34,829 sek.).

Penktadienį vykusiose 200 m sprinto lenktynėse S.Krupeckaitė užėmė aštuntąją vietą, o taškų lenktynėse dalyvavusios Edita Kubelskienė ir Julita Papinigytė užėmė atitinkamai 17-ą ir 26-ą vietas.