natalija cylinskaja

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „natalija cylinskaja“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „natalija cylinskaja“.

Lietuvos dviratininkė Kinijoje laimėjo sidabrą

Sidabro medalį pasaulio dviračių treko taurės varžybų antrajame etape Kinijos sostinėje šeštadienį iškovojo Simona Krupeckaitė, užėmusi antrąją vietą 500 m atskiro starto lenktynėse. Lietuvos dviratininkės laikas - 34,447 sekundės. Aukso medalį šioje rungtyje iškovojo Kubos dviratininkė Lisandra Guerra Rodriguez (33,994 sek.), o bronzos apdovanojimu tarp 20 dalyvių tenkinosi baltarusė Natalija Cylinskaja (34,595 sek.
2007-12-08

Planetos dviračių treko pirmenybių 500 m rungtyje S. Krupeckaitė buvo ketvirta

Pasaulio dviračių treko čempionate Ispanijoje moterų 500 m atskiro starto lenktynėse ketvirtąją vietą tarp 21 dviratininkės šeštadienį užėmė Simona Krupeckaitė. Lietuvos dviratininkės laikas - 34,487 sekundės.
2007-04-01

Lietuvos vyrų rinktinė pirma pasaulio dviračių treko taurės komandinėse 4 km persekiojimo lenktynėse

Maskvoje vyksta Pasaulio dviračių treko taurės pirmojo etapo varžybos. Šeštadienį puikiai pasirodė Lietuvos vyrų rinktinė, laimėjusi 4 km komandines persekiojimo varžybas. Lietuvos dviratininkai - Linas Balčiūnas, Aivaras Baranauskas, Tomas Vaitkus ir Raimondas Vilčinskas - kvalifikacinėse varžybose distanciją įveikė per 4 minutes 7,211 sekundės ir, užėmę pirmąją vietą pateko į finalą. Finale lietuviai pedalus mynė dar greičiau ir, sugaišę 4 min. 5,305 sek. net 4,265 sek.
2004-02-15

D. Žiliūtė pateko į ketvirtfinalį

Vokietijos mieste Štutgarte vykstančiame pasaulio dviračių treko čempionate ketvirtadienį moterų 3 km persekiojimo lenktynėse Diana Žiliūtė pasiekė penktą rezultatą ir pateko į ketvirtfinalį, o Dianos Elmentaitės rezultatas buvo 17-as tarp 22 dalyvių. D. Žiliūtė įveikė distanciją per 3 min. 37,417 sek.