karolis volungevičius

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „karolis volungevičius“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „karolis volungevičius“.

Lietuvos tenisininkas Ričardas Berankis tapo neoficialiu Europos jaunių čempionu. Jis "European Junior Masters" turnyre įveikė 7 pajėgiausius Europos jaunius.

Sekmadienį Prancūzijoje vykusiose jaunimo lenktynėse "Paryžius-Turas" 11 vietą tarp 88 finišavusių dalyvių užėmė Lietuvos dviratininkas Karolis Volungevičius. Latvijos ledo ritulio čempionate: Elektrėnų "Energija"-Jelgavos "Zemgale" 5:0. “Energija” su 6 tšk. iš 5 pakilo į 2 vietą. "Porsche Tennis Grand Prix" moterų teniso turnyro nugalėtoja tapo Lindsay Davenport. Ji 6:2 įveikė dėl traumos susitikimo nebaigusią Amelie Mauresmo.
2004-10-11

T. Vaitkus pasaulio reitinge - 296-tas

Tarptautinės dviračių sporto sąjungos (UCI) paskelbtoje naujoje pasaulio plento dviratininkų reitingų lentelėje aukščiausią vietą iš lietuvių užima Tomas Vaitkus. Belgijos komandos "Landbouwkrediet-Colnago" narys tarp 1973 klasifikuotų dviratininkų yra 296-tas (190 tšk.). Ankstesnėje, vasario 8 dienos, klasifikacijoje 22 metų lietuvis buvo 298-tas.Marius Sabaliauskas ("Saeco", 104 tšk.) užima 500-ąją (buvo 501-as), Saulius Ruškys ("MBK-Oktos", 96 tšk.
2004-02-24

R. Rumšas nukrito į aštuntąjį šimtuką

Tarptautinės dviračių sąjungos (UCI) pirmadienį paskelbtame antrajame šiais metais pajėgiausių planetos dviratininkų reitinge Raimondas Rumšas nukrito į aštuntąjį šimtuką. Dėl dopingo vartojimo praėjusią vasarą metams diskvalifikuotas Raimondas Rumšas per dvi savaites prarado dar 24 įskaitinius taškus ir iš 638-osios pozicijos nukrito į 792-ąją. Jis turi tik 44 įskaitinius taškus.
2004-02-24

Europos jaunimo dviračių pirmenybėse Modesta Vžesniauskaitė finišavo devinta

Sekmadienį (08.17) Graikijoje pasibaigusiame Europos jaunimo (iki 23 metų amžiaus) dviračių čempionate devintąją vietą merginų grupinėse lenktynėse tarp 50 dalyvių užėmė Modesta Vžesniauskaitė. Lietuvos dviratininkė 105,6 km distancijos finiše 44 sekundes pralaimėjo čempionės aukso medalį iškovojusiai ispanei Marijai Isabelei Morreno Allue - 3 val. 3 min. ir 28 sek. Antra finišavo vokietė Theresa Senff, trečia - olandė Vera Koedooder.
2003-08-18

Planetos dviratininkų reitinge Raimondas Rumšas nukrito į 146-ą vietą

Tarptautinės dviračių sąjungos (UCI) paskelbtame (http://www.uci.ch/english/road/rankings/rank_2003/indexR.htm) pajėgiausių planetos dviratininkų reitinge 31 metų lietuvis Raimondas Rumšas, dėl dopingo vartojimo metams nušalintas nuo varžybų, per keturias savaites iš 30-osios vietos smuktelėjo net į 146-ąją.