Sekmadienį Prancūzijoje vykusiose jaunimo lenktynėse "Paryžius-Turas" 11 vietą tarp 88 finišavusių dalyvių užėmė Lietuvos dviratininkas Karolis Volungevičius.

Latvijos ledo ritulio čempionate: Elektrėnų "Energija"-Jelgavos "Zemgale" 5:0. “Energija” su 6 tšk. iš 5 pakilo į 2 vietą.

"Porsche Tennis Grand Prix" moterų teniso turnyro nugalėtoja tapo Lindsay Davenport. Ji 6:2 įveikė dėl traumos susitikimo nebaigusią Amelie Mauresmo.

Pasaulio futbolo čempionato atrankos varžybos: Lichtenšteinas-Portugalija 2:2, Latvija-Slovakija 1:4, Slovėnija-Italija 1:0.

Moterų NBA finalai: "Storm"-"Sun" 67:65. Serijos iki 2 pergalių rezultatas 1:1. Būsimoji "Lietuvos telekomo" komandos narė K.Douglas iš “Sun” pelnė 14 tšk.