NBA Vakarų konferencijos finalo pirmosiose rungtynėse Denverio „Nuggets“ komanda, kuriai atstovauja Linas Kleiza, svečiuose po atkaklios kovos 103:105 (31:23, 23:32, 22:19, 27:31) nusileido Los Andželo „Lakers“ krepšininkams ir serijoje iki keturių pergalių atsilieka 0-1.

7 min. žaidęs L. Kleiza į krepšį nemetė, bet perėmė 1 kamuolį ir kartą prasižengė.

„Nuggets“ komandoje, kuri į konferencijos finalą iškopė po 24 metų pertraukos, pasižymėjo Carmelo Anthony‘s. Jo sąskaitoje - 39 taškai. Chauncey Billupsas pelnė 18 taškų ir atliko 8 rezultatyvius perdavimus, Kenyonas Martinas surinko 15 taškų ir atkovojo 8 kamuolius, o Nene Hilario pridėjo 14 taškų.

Praėjusio sezono NBA vicečempionei „Lakers“ ekipai net 40 taškų pelnė Kobe Bryantas, po 13 taškų surinko Pau Gasolis (14 atk. kam.) ir Derekas Fisheris.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje „Nuggets“ turėjo septynių taškų pranašumą 89:82, bet likus 2 min. 30 sek., D. Fisheris pataikė tritaškį ir „Lakers“ persvėrė rezultatą savo naudai 97:96. Likus žaisti 1 min. 38 sek., svečiai po Ch. Billupso tritaškio pirmavo 99:97, tačiau po dviejų P. Gasolio ir keturių K. Brajanto baudų metimų „Lakers“ likus 10 sek. įgijo keturių taškų pranašumą 103:99.

Dar vieną tolimą metimą pataikęs Ch. Billupsas sumažino atsilikimą iki minimumo 102:103, bet aikštės šeimininkų pergalę įtvirtino abu baudų metimus, likus 5 sek., pataikęs K. Brayantas.

„Lakers“ atkrintamosiose varžybose nugalėjo Denverio klubą 11-ąjį kartą iš eilės.

Antrosios rungtynės bus žaidžiamos ketvirtadienį vėl Los Andžele.