derekas fisheris

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „derekas fisheris“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „derekas fisheris“.

Rimta netektis: iš Dereko Fisherio namų pavogti visi NBA čempionų žiedai

Buvęs NBA krepšininkas Derekas Fisheris pranešė policijai, kad iš jo namų Los Andžele buvo pavogti visi penki čempiono žiedai. Apie vagystę D. Fisheris pranešė pirmadienį ryte. Iš namų jis išvyko 7:30 ryte, o, kai sugrįžo po trijų valandų, vagys jau buvo dingę. Plėšikai be penkių čempiono žiedų pavogė ir kitų vertingų daiktų. Iš viso nuostoliai vertinami 300 tūkstančių JAV dolerių. Kol kas niekas nėra suimtas dėl šio nusikaltimo.
2017-01-31

Kobe Bryantas galėtų pelnyti po 50 taškų

Vienas labiausiai patyrusių Los Andželo „Lakers“ ekipos žaidėjų Derekas Fisheris neabejoja savo komandos draugo Kobe Bryanto sugebėjimais. 35 metų 185 cm ūgio įžaidėjas mano, kad jei K. Bryantui būtų suteiktas šansas, jis per kiekvienas rungtynes galėtų vidutiniškai rinkti ir po 50 taškų. „Jei treneris suteiktų jam dar daugiau laisvės, Kobe galėtų pelnyti po 50 taškų per rungtynes. Su juo žaidžiu ilgai, todėl jau supratau, kad iš jo galima tikėtis visko. Jis jau nebegali manęs nustebinti.
2010-01-04

„Lakers“ trečiąkart įveikė „Magic“ ir visiškai priartėjo prie NBA aukso

Los Andželo „Lakers“ klubas atsidūrė per žingsnį nuo NBA čempionų titulo. „Lakers“ išvykoje po pratęsimo 99:91 (20:24, 17:25, 30:14, 20:24, 12:4) palaužė Orlando „Magic“ ekipą ir serijoje iki keturių pergalių pirmauja jau 3:1. Atvykėliai iš Los Andželo pratęsimą išplėšė tik likus 4 sekundėms, kai tritaškį pataikė Derekas Fisheris.
2009-06-12

„Lakers“ – per du žingsnius nuo NBA aukso žiedų

Antrąją pergalę iš eilės NBA finale iškovojo Los Andželo „Lakers“ krepšininkai, kurie savo žiūrovų akivaizdoje tik po pratęsimo 101:96 (15:15, 25:20, 23:30 25:23, 13:8)palaužė Orlando „Magic“ komandą. Serijoje iki keturių pergalių „Lakers“ pirmauja rezultatu 2:0. Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė Kobe Bryantas (8 rez. perd., 7 kl.), pelnęs 29 taškus. Pau Gasolis (10 atk. kam.) pridėjo 24, Lamaras Odomas (8 atk. kam.) - 19, Derekas Fisheris - 12 taškų.
2009-06-08

Lino Kleizos ekipa trečią kartą pralaimėjo Los Andželo „Lakers“

Denverio „Nuggets“ komanda, kuriai atstovauja Linas Kleiza, NBA čempionato Vakarų konferencijos finalo penktosiose rungtynėse svečiuose 94:103 (25:25, 31:31, 20:20, 18:27) pralaimėjo Los Andželo „Lakers“ krepšininkams ir serijoje iki keturių pergalių atsilieka 2-3. L. Kleiza per 19 min. surinko 10 taškų (dvitaškiai 2/3, tritaškiai 1/3, baudos 3/5), atkovojo 5 kamuolius ir 3 kartus prasižengė.
2009-05-28

„Lakers“ palaužė Lino Kleizos klubą

NBA Vakarų konferencijos finalo pirmosiose rungtynėse Denverio „Nuggets“ komanda, kuriai atstovauja Linas Kleiza, svečiuose po atkaklios kovos 103:105 (31:23, 23:32, 22:19, 27:31) nusileido Los Andželo „Lakers“ krepšininkams ir serijoje iki keturių pergalių atsilieka 0-1. 7 min. žaidęs L. Kleiza į krepšį nemetė, bet perėmė 1 kamuolį ir kartą prasižengė. „Nuggets“ komandoje, kuri į konferencijos finalą iškopė po 24 metų pertraukos, pasižymėjo Carmelo Anthony‘s. Jo sąskaitoje - 39 taškai.
2009-05-20

Puikus Ž. Ilgausko žaidimas neišgelbėjo „Kavalierių“

NBA lygos rungtynėse Los Andželo „Lakers“ ekipa išvykoje rezultatu 101:91 (30:32, 21:29, 31:16, 19:14) nugalėjo Klivlando „Cavaliers“ klubą, kuriame žaidžia Žydrūnas Ilgauskas, ir nutraukė „Cavs“ namuose iškovotų 23 iš eilės pergalių seriją. Ž.Ilgauskas per aikštelėje praleistas 34 minutes pelnė 22 taškus (9/16 dvitaškių, 4/6 baudų), atkovojo 9 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei blokavo 2 varžovo metimus.
2009-02-09

„Celtics“ iškovojo dvyliktą pergalę iš eilės

Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) čempionate sekmadienį absoliuti lyderė ir nugalėtojos titulą ginanti Bostono „Celtics“ komanda svečiuose po pratęsimo 122:117 (32:22, 23:35, 23:24, 27:24; 17:12) įveikė Indianos „Pacers“ krepšininkus ir iškovojo 12-ąją pergalę iš eilės. Bostono komandoje (20 pergalių/2 pralaimėjimai) pasižymėjo Ray'us Allenas. Rezultatyviausias sezono rungtynes sužaidęs „Celtics“ gynėjas pelnė 35 taškus.
2008-12-08

NBA lygoje – ilgai laukta pirmoji D.Songailos ekipos pergalė

Šiąnakt Šiaurės Amerikos  Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) čempionate buvo sužaista net vienuolika rungtynių. Pirmą pergalę po penkių iš eilės sezono starte patirtų nesėkmių pagaliau iškovojo Vašingtono „Wizards“ klubas su D. Songaila. Tiesa, lietuvis aikštėje išbuvo tik 4 minutes ir taškų nepelnė. Vašingtone susitiko vietos „Wizards“ ir vieni lygos lyderių Jutos „Jazz“ krepšininkai.
2008-11-13

„Lakers“ krepšininkai atsisako kelti baltą vėliavą

Šiąnakt trečiose Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio lygos (NBA) čempionato finalo rungtynėse Los Andželo „Lakers“ žaidėjai namie vargais negalais palaužė Bostono „Celtics“ ekipą ir sušvelnino serijos iki keturių pergalių rezultatą1:2 bei atgaivino viltis iškovoti NBA aukso žiedus. Los Andželo „Staples Center“ vardu pavadintoje arenoje šeimininkai 87:81 (20:20, 23:17, 17:25, 27:19) pirmąkart šių metų finale įveikė „Celtics“ ekipą, nors pergalė ir buvo pasiekta labai sunkiai.