Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) pirmenybių Vakarų konferencijos Šiaurės Vakarų pogrupyje smuktelėjęs Lino Kleizos Denverio "Nuggets" (16 pergalių ir 15 pralaimėjimų) klubas šeštadienį namuose 84:96 (16:27, 16:21, 30:17, 22:31) pralaimėjo pogrupyje pirmaujančiai Jutos "Jazz" (24/10) komandai ir patyrė jau penktąją nesėkmę iš eilės.
Starto penkete rungtynes pradėjęs lietuvis šeimininkams pelnė 17 taškų ir rezultatyvumu ekipoje nusileido tik Allenui Iversonui bei Earlui Boykinsui, pelniusiems po 22 taškus.
Tai buvo rezultatyviausios puolėjo iš Lietuvos rungtynės šį sezoną ir pakartotas asmeninis rezultatyvumo NBA rekordas.
L. Kleiza per 34 su puse minutės pataikė 1 tritaškį iš 3, 4 dvitaškius iš 4, realizavo 6 baudų metimus iš 8, po krepšiais atkovojo 2 kamuolius, kartą suklydo bei surinko 4 pražangas.
Nugalėtojų gretose sėkmingiausiai rungtyniavo Deronas Williamsas, pelnęs 28 taškus ir pagerinęs asmeninį rezultatyvumo NBA rekordą.
24 taškus į aikštės šeimininkų krepšį įmetė Carlosas Boozeris, po 10 - Mehmetas Okuras ir Derekas Fisheris.
Kitų šeštadienio NBA lygos reguliariojo sezono mačų rezultatai: Atlantos "Hawks" - Los Andželo "Clippers" 86:74, Klivlendo "Cavaliers" - Nju Džersio "Nets" 96:91, Naujojo Orleano "Hornets" - Indianos "Pacers" 93:100, Čikagos "Bulls" - Detroito "Pistons" 106:89, Sakramento "Kings" - Portlando "Trail Blazers" 105:110 (po pratęsimo), Sietlo "SuperSonics" - "Golden State Warriors" 108:104.