Šiandien Kauno S. Dariaus ir S. Girėno stadione susikovė Lietuvos futbolo „A lygos“ lyderiai – FBK „Kaunas“ ir Panevėžio „Ekranas“. Titulą ginantys kauniečiai neatsilaikė prieš čempionato lyderius ir pralaimėjo jiems 0:3 (0:1).

Pirmą įvartį svečiams 15 minutę pelnė Dainius Gleveckas, po tikslaus Deimanto Bičkos perdavimo pasiuntęs kamuolį į FBK „Kauno“ vartus. Kauniečiams iki pertraukos taip ir nepavyko atstatyti pusiausvyros.

Antrajame kėlinyje ir vėl sėkmingiau rungtyniavo „Ekrano“ futbolininkai: 73 minutę Vitalijus Kavaliauskas puikiu smūgiu iš baudos aikštelės pelnė antrą įvartį, o 88 minutę trečią ir paskutinę vinį į varžovų karstą įkalė Valdas Trakys.

Beje, „Ekrano“ klubas susitikimą baigė nepilnos sudėties, nes 89 minutę iš aikštės už antrą geltoną kortelę kortelę buvo išvarytas Dušanas Matovičius.

Po šios įspūdingos pergalės panevėžiečiai dar labiau įsitvirtino pirmoje turnyrinės lentelės vietoje ir prieš kauniečius, kurie žaidė vienomis rungtynėmis mažiau, pirmauja jau 8 taškais.

„A lygos“ turnyrinė lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčių santykis, taškai):

1. „Ekranas“    23 16 5 2 32:7  53

2. „Kaunas“    22 13 6 3 41:10 45

3. „Sūduva“    24 12 6 6 28:18 42

4. „Vėtra“       23 11 6 6 28:19 39

5. „Žalgiris“    24 5 10 9 23:30 25

6. „Šiauliai“    24 5 8 11 20:30 23

7. „Atlantas“   24 5 6 13 22:38 21

8. „Šilutė“       24 2 3 19 15:57  9