dainius gleveckas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „dainius gleveckas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „dainius gleveckas“.

„Ekrano“ ir „Vėtros“ mačai – lyg karas

„Ekrano“ gynėjas Dainius Gleveckas į rytinę treniruotę atėjo su mėlyne paakyje. Ši atsirado po trečiadienį vykusių „A lygos“ lyderių „Ekrano“ ir „Vėtros“ rungtynių. Su juo pakalbėjome apie mačo aistras, įtampą aikštėje ir galimą intrigą iki paskutiniųjų sezono rungtynių. – Dainiau, stebint rungtynes iš tribūnų, atrodė, jog aikštėje vyksta kažkas panašaus į Trečiąjį pasaulinį karą. Kaip viskas atrodė rungtynių dalyvio akimis? – Kai susitinka čempionato lyderiai visąlaik būna vyriška kova.
2009-10-02

„Ekranas“ neprilygo Azerbaidžano čempionams

Šiandien Azerbaidžano sostinės Baku „Tofig Bakhramov“ stadione buvo sužaistas atsakomasis UEFA Čempionų lygos antrojo atrankos etapo mačas tarp vietos „Baku“ ir stipriausios Lietuvos komandos Panevėžio „Ekrano“. Susitikimą rezultatu 4:2 (0:0) laimėjo šeimininkai. Panevėžio klubo gretose pasižymėjo Dušanas Matovičius (81 min.) ir Dainius Gleveckas (90+4 min.). Nugalėtojams du įvarčius pelnė Felipe Almeida (60, 77 min.
2009-07-21

„Ekranas“ palaužė Gargždų „Bangą“

Stipriausias A lygos klubas Panevėžio „Ekranas“ draugiškose rungtynėse Palangoje išmėgino jėgas su vienais I lygos lyderių - Gargždų „Bangos“ futbolininkais. Po atkaklios kovos pajėgesni buvo Lietuvos čempionai, įveikę varžovus rezultatu 2:1. Pirmojo kėlinio 10-ąją minutę pirmieji tolimu smūgiu pasižymėjo Gargždų futbolininkai.
2009-03-22

„Ekrano“ pergalės receptas – stabilumas

Panevėžio „Ekranas“ nugalėdamas Vilniaus „Žalgirį“ ketvirtą kartą klubo istorijoje užsitikrino Lietuvos futbolo A lygos čempionų karūną. Pasak Panevėžio ekipos vyriausiojo trenerio Valdo Urbono, sezonas komandai prasidėjo sunkiai, tačiau ji visą sezoną žaidė stabiliai, ir tai nulėmė, kad likus vienam turui iki pirmenybių pabaigos pavyko garantuoti sau aukso medalius, rašo „Respublika“. – „Žalgirį“ įveikėte triuškinančiu rezultatu 5:1. Ar pergalė buvo tokia lengva, kaip rodo rezultatas? – pak...
2008-11-10

„Ekranas“ net 3:0 sutriuškino „Kauną“

Šiandien Kauno S. Dariaus ir S. Girėno stadione susikovė Lietuvos futbolo „A lygos“ lyderiai – FBK „Kaunas“ ir Panevėžio „Ekranas“. Titulą ginantys kauniečiai neatsilaikė prieš čempionato lyderius ir pralaimėjo jiems 0:3 (0:1). Pirmą įvartį svečiams 15 minutę pelnė Dainius Gleveckas, po tikslaus Deimanto Bičkos perdavimo pasiuntęs kamuolį į FBK „Kauno“ vartus. Kauniečiams iki pertraukos taip ir nepavyko atstatyti pusiausvyros.
2008-10-22

„Žalgirio“ ir „Ekrano“ akistata baigėsi lygiosiomis. Mintys po rungtynių

Vilniaus „Žalgiris“ Lietuvos A lygos futbolo pirmenybių antrojo turo rungtynes sostinėje su Panevėžio „Ekranu“ baigė lygiosiomis 1:1 (1:0). Po varžybų žalgiriečių vyriausiasis treneris Viačeslavas Mogilnas kalbėjo, kad nori kuo greičiau pamiršti šį mačą, nors jis „Žalgiriui" prasidėjo labai sėkmingai. Vilniečiai jau 1-ąją minutę išsiveržė į priekį. „Ekrano“ žaidėjai pažeidė taisykles savo aikštės pusėje.
2008-04-07

„Sūduvos“ fiasko Baltijos lygoje

Šiandien antrąsias rungtynes Baltijos futbolo lygoje sužaidė Lietuvos komandos. Pergalę iškovoti pavyko tik Panevėžio „Ekranui“, namie įveikusiam „Rigą“ rezultatu 2:1 (0:0). Panevėžiečiams įvarčius pelnė Egidijus Varnas (75 min.) ir Dainius Gleveckas (83). Fiasko patyrė Marijampolės „Sūduva“ namie nusileidusi Rygos „Skonto“ net 1:6 (0:2)! Sūduviams paguodos įvartį iš 11 metrų baudinio 71 min.
2008-04-01

Ramų vandenį sujudino jaunėlis

Kol kas nuobodoką Lietuvos futbolo žiemos tarpsezonį sujudino daug kam sensacinga tapusi žinia  iš Ukrainos. Dnepropetrovsko “Dnipro” klubas pasirašė ketverių metų kontraktą su Linu Klimavičiumi. Šiam Lietuvos jaunimo rinktinės 191 centimetrų ūgio gynėjui balandį sukaks tik 19 metų. L.Klimavičius per peržiūrą labai sėkmingai užsirekomendavo “Dnipro” dublerių gretose, bet toliau jau su pagrindinės šio klubo sudėties žaidėjais rengsis antrai Ukrainos čempionato pusei.
2008-01-30

Panevėžio "Ekrano" gretas papildė D.Bička ir D.Gleveckas

Lietuvos futbolo vicečempiono Panevėžio "Ekrano" žaidėjų gretas papildė 34 metų saugas Deimantas Bička bei 29 metų vidurio gynėjas Dainius Gleveckas."Su optimizmu ir viltimi žvelgiu į ateitį. Tikiuosi padėti "Ekranui" išlaikyti aukštą poziciją A lygoje bei siekti pergalių Baltijos šalių čempionate ir UEFA taurės varžybose",- praėjusiame sezone Latvijos čempiono "Ventspils" gretose žaidusio D. Bičkos žodžius cituoja panevėžiečių klubo svetainė internete.
2007-01-24

Draugiškuose futbolo mačuose Europoje dominavo aikščių šeimininkai

Trisdešimt aštuonių šalių nacionalinės futbolo rinktinės trečiadienį Europoje sužaidė devyniolika draugiškų mačų. Aštuonias pergales iškovojo aikščių šeimininkai, o Italijoje vykusiose rungtynėse Argentinos vienuolikė privertė pasiduoti Urugvajų. Keturiuose mačuose buvo užfiksuotos lygiosios, o šešis susitikimus laimėjo svečiai. Pirmą kartą šalių istorijoje Sofijoje įvykusiame Bulgarijos futbolo rinktinės ir Lietuvos nacionalinės vienuolikės mače aikštės šeimininkai 2 tūkst.