„Ekranas“ palaužė Gargždų „Bangą“

Stipriausias A lygos klubas Panevėžio „Ekranas“ draugiškose rungtynėse Palangoje išmėgino jėgas su vienais I lygos lyderių - Gargždų „Bangos“ futbolininkais. Po atkaklios kovos pajėgesni buvo Lietuvos čempionai, įveikę varžovus rezultatu 2:1.

Pirmojo kėlinio 10-ąją minutę pirmieji tolimu smūgiu pasižymėjo Gargždų futbolininkai. Tačiau kėlinio viduryje, 27-ąją minutę, po Valdo Trakio rezultatyvaus perdavimo Stephen Ademolu smūgiu iš arti atstatė pusiausvyrą - 1:1.

32 minutę jau „Ekranas“ išsiveržė į priekį: Dušan Matovič skersuotą kamuolį į vartus nukreipė Valdas Trakys.

Antrajame kėlinyje po keitimų pasirodė ir visi jaunieji „Ekrano“ futbolininkai, tačiau rezultatas iki pat rungtynių pabaigos nepakito.

Rungtynes Palangos centriniame stadione stebėjo apie 100 žiūrovų, iš kurių dauguma - Gargždų „Bangos“ fanai.

„Ekrano“  startinė sudėtis: Vytautas Černiauskas; Dainius Gleveckas, Dušan Matovič, Taavi Rähn, Deividas Padaigis; Povilas Šarūnas, Giedrius Tomkevičius, Žilvinas Banys, Serghei Pogreban; Valdas Trakys, Stephen Ademolu.

Įdomus faktas: traumą patyrus Gargždų „Bangos“ vartininkui, šiose rungtynėse varžovų vartus gynė „Ekrano“ antrasis vartininkas Tadas Kauneckas.

Dėl ligos šiandien aikštėje nepasirodė komandos kapitonas Deimantas Bička, taip pat nerungtyniavo Dominykas Galkevičius, kuris yra patyręs smulkią traumą bei Nerijus Sasnauskas ir Tadas Markevičius, kurie dar prieš išvyką į Palangą patyrė rimtas traumas.