žilvinas banys

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „žilvinas banys“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „žilvinas banys“.

„Ekranas“ palaužė Gargždų „Bangą“

Stipriausias A lygos klubas Panevėžio „Ekranas“ draugiškose rungtynėse Palangoje išmėgino jėgas su vienais I lygos lyderių - Gargždų „Bangos“ futbolininkais. Po atkaklios kovos pajėgesni buvo Lietuvos čempionai, įveikę varžovus rezultatu 2:1. Pirmojo kėlinio 10-ąją minutę pirmieji tolimu smūgiu pasižymėjo Gargždų futbolininkai.
2009-03-22

„Ekranas“ žais su Gargždų „Banga“

Besiruošdami artėjančiam A lygos sezonui Lietuvos čempionai sužaidė 11 draugiškų rungtynių su Lietuvos ir užsienio klubais. Tiesa, praėjusį savaitgalį „Ekrano“ futbolininkai ilsėjosi, tačiau ateinantį - vėl rungtyniaus. Beveik mėnesiu nukėlus A lygos startą „Ekranas“ tęsia rekordiškai ilgą pasiruošimą sezonui. Antradienį Panevėžio komandos futbolininkai stovyklauti išvyksta į Palangą.
2009-03-17

„Ekranas“ nugalėjo „Žalgirio“ futbolininkus

Lietuvos futbolo čempionas Panevėžio „Ekranas“ draugiškose rungtynėse Marijampolėje trečiadienį 3:1 (1:1) įveikė Vilniaus „Žalgirio“ komandą. Nugalėtojams įvarčius pelnė Dominykas Galkevičius (41 min.
2009-03-04

Panevėžio „Ekranas“ išvargo pergalę pirmajame Intertoto taurės mače

Pirmasis iš Lietuvos klubų kovas Europos taurių turnyruose pradėjo „Ekranas“. Šiandien Panevėžio „Aukštaitijos“ stadione UEFA Intertoto taurės pirmojo etapo pirmose rungtynėse šeimininkai surėmė ginklus su Estijos Narvos FC „Trans“ ekipa. Lietuviai, pačioje susitikimo pabaigoje realizavę 11 metrų baudinį, šventė pergalę 1:0 ir įgijo minimalią persvarą prieš antrąją akistatą, kuri vyks po savaitės Narvos mieste.
2008-06-22

Futbolo čempionate įspūdinga „Vėtros“ pergalė

Lietuvos A lygos futbolo pirmenybėse pirmaujanti Vilniaus „Vėtra“ penktajame ture iškovojo įspūdingą pergalę 3:0 prieš Marijampolės „Sūduvą“. Nuo sostinės klubo tašku atsiliekantis Panevėžio „Ekranas“ nepaliko jokių vilčių autsaideriams „Šilutės“ futbolininkams, kuriuos sutriuškino 4:0.   Po dviejų iš eilės patirtų pralaimėjimų tašką pelnė čempionų titulą ginantis „Kaunas“, Klaipėdoje 1:1 sužaidęs su „Alantu“. Tačiau ir iš uostamiesčio kauniečiai galėjo išvykti tuščiomis, nes jau per komp...
2008-04-28

Lietuvos jaunimo futbolo rinktinės lygiosios - mače su latviais

Ketvirtadienį antrosios draugiškos jaunimo (iki 21 metų amžiaus) rungtynės tarp Latvijos ir Lietuvos ekipų baigėsi lygiosiomis 1:1 (1:0).Aikštės šeimininkai pirmavo po Vitalijaus Smirnovo (13 min.) įvarčio, o rezultatą Žilvinas Banys (Panevėžio "Ekranas") išlygino mačo pabaigoje (82 min.).Latviai rungtynes ketvirtadienį baigė nepilnos sudėties - 72-ą minutę iš aikštės buvo pašalintas Aleksandras Vlasovas.