deividas padaigis

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „deividas padaigis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „deividas padaigis“.

„Ekranas“ palaužė Gargždų „Bangą“

Stipriausias A lygos klubas Panevėžio „Ekranas“ draugiškose rungtynėse Palangoje išmėgino jėgas su vienais I lygos lyderių - Gargždų „Bangos“ futbolininkais. Po atkaklios kovos pajėgesni buvo Lietuvos čempionai, įveikę varžovus rezultatu 2:1. Pirmojo kėlinio 10-ąją minutę pirmieji tolimu smūgiu pasižymėjo Gargždų futbolininkai.
2009-03-22

„Ekranas“ žais su Gargždų „Banga“

Besiruošdami artėjančiam A lygos sezonui Lietuvos čempionai sužaidė 11 draugiškų rungtynių su Lietuvos ir užsienio klubais. Tiesa, praėjusį savaitgalį „Ekrano“ futbolininkai ilsėjosi, tačiau ateinantį - vėl rungtyniaus. Beveik mėnesiu nukėlus A lygos startą „Ekranas“ tęsia rekordiškai ilgą pasiruošimą sezonui. Antradienį Panevėžio komandos futbolininkai stovyklauti išvyksta į Palangą.
2009-03-17

Sandraugos taurėje – trečia iš eilės „Ekrano“ ekipos pergalė

Panevėžio „Ekranas“ Maskvoje vykstančio Sandraugos futbolo taurės turnyro B grupės varžybas šiandien baigė pergalingai ir iškovojęs visas tris pergales grupėje užėmė pirmą vietą. Lietuvos čempionų ekipa 3:1 (0:0) nugalėjo Turkmėnijos „Ašchabad“ futbolininkus. Jau prieš šį susitikimą vietą ketvirfinalyje užsitikrinę panevėžiečiai susitikimą pradėjo kiek pasikeitusios sudėties.