Panevėžio „Ekranas“ Maskvoje vykstančio Sandraugos futbolo taurės turnyro B grupės varžybas šiandien baigė pergalingai ir iškovojęs visas tris pergales grupėje užėmė pirmą vietą. Lietuvos čempionų ekipa 3:1 (0:0) nugalėjo Turkmėnijos „Ašchabad“ futbolininkus.

Jau prieš šį susitikimą vietą ketvirfinalyje užsitikrinę panevėžiečiai susitikimą pradėjo kiek pasikeitusios sudėties. Vietoje ant suolo likusių Nerijaus Sasnausko, Valdo Trakio ir naujoko Stephen Ademolu, aikštėje pirmą kartą turnyre pasirodė Deividas Padaigis ir Aurimas Marcinkevičius.

Pirmasis susitikimo kėlinys pasibaigė be įvarčių, tačiau vos prasidėjus antrajam S.Pogreban tiksliu smūgiu į tolimą vartų kampą išvedė „Ekrano“ ekipą į priekį. Vėliau du kartus iš eilės pasižymėjo tik antrame kėlinyje pasirodęs V.Trakys (73 ir 83 min.).

Rezultatą sušvelninti „Ašchabad“ ekipai pavyko paskutinėmis rungtynių minutėmis, kuomet pasižymėjo R.Mingazov.

Kitose grupės rungtynėse Minsko „MTZ – Ripo“ ekipa 2:1 įveikė Rusijos jaunimo rinktinę. Į sekantį etapą su „Ekranu“ papuolė būtent Baltarusijos futbolininkai.

Rytoj panevėžiečiai turnyro ketvirtfinalyje susitiks su A grupės antrą vietą užėmusia ekipa, kuri paaiškės šiandien vakare.