aurimas marcinkevičius

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „aurimas marcinkevičius“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „aurimas marcinkevičius“.

„Ekranas“ įspūdingai patiesė „Žalgirį“

Prieš išvykdami į Azerbaidžaną „Ekrano“ futbolininkai šiandien „Aukštaitijos“ stadione žaidė draugiškas rungtynes su Vilniaus „Žalgiriu“. Susitikimą užtikrintai 5:2 (3:2) laimėjo mėlynai-raudoni. Kaip ir prieš dvi savaites vykusiame draugiškame susitikime su „Jūrmala“, panevėžiečių gretose rungtyniavo po traumų atsigaunantys ir rečiau aikštėje pasirodantys futbolininkai.
2009-07-18

Sandraugos taurėje – trečia iš eilės „Ekrano“ ekipos pergalė

Panevėžio „Ekranas“ Maskvoje vykstančio Sandraugos futbolo taurės turnyro B grupės varžybas šiandien baigė pergalingai ir iškovojęs visas tris pergales grupėje užėmė pirmą vietą. Lietuvos čempionų ekipa 3:1 (0:0) nugalėjo Turkmėnijos „Ašchabad“ futbolininkus. Jau prieš šį susitikimą vietą ketvirfinalyje užsitikrinę panevėžiečiai susitikimą pradėjo kiek pasikeitusios sudėties.