kaunas

Kauno Miestas

 

Kaunas yra antras pagal dydį miestas Lietuvoje, esantis centriniame jos regione. Tai svarbus kultūrinis, ekonominis ir švietimo centras. Kaunas yra turtingas istorinių ir architektūrinių paminklų, įskaitant viduramžių pilis, barokinius bažnyčias ir modernizmo pastatus. Miestas taip pat garsėja dėl savo aktyvaus kultūrinio gyvenimo, įvairių renginių, festivalių ir parodų, taip pat dėl turtingos muzikinės, teatro ir meno scenos. Ekonomiškai Kaunas yra svarbi pramonės, prekybos ir logistikos centro, kuris pritraukia įvairias verslo veiklas ir investicijas. Taip pat Kaunas yra svarbus švietimo centras, turintis keletą universitetų ir aukštųjų mokyklų, kurios traukia studentus iš viso pasaulio. 

Botanikai suglumę – šios gėlės vasarą neturi žydėti: „Matau pirmą kartą“

Gėlių ir žydinčių krūmų pasaulyje visiška sumaištis. Jau dabar žydi ir Vėlinių gėlėmis mūsų krašte vadinamos chrizantemos, žiedus skleidžia ir rudens pranašais įvardijami jurginai. Žmonės juokauja, ar rudenį neliks žiedų, o botanikai sako, greičiausiai kai kurie augalai pražys pakartotinai, deja, jiems tai ne į naudą.  Daugiau apie tai – TV3 žiniose.  Gėlių kolekcijas botanikos sode Kaune apžiūrintys specialistai nustėrę, liepą žiedais apsipylę chrizantemos.
Aktualijos Prieš 10 min.

Norintiems susituokti Kauno Rotušėje teks laukti – dabar nebus patogu

Po dvejus metus trukusių remontų Kauno simbolis – Rotušė – vėl atveria duris. Ji ne tik pagražėjusi, viduje daugiau erdvių ir net veiks kavinė, išsiplėtė ir čia veikiančio miesto muziejaus ekspozicija. Lankytojai ją jau gali apžiūrėti, tik štai jaunavedžiai dar kol kas susituokti Rotušėje negalės. Daugiau apie tai – TV3 žiniose.  Porą metų užtrukę remonto darbai jau baigti ir pagrindinis Kauno simbolis – gražioji Kauno rotušė – jau atveria duris lankytojams, o ji gerokai pasikeitusi.
Aktualijos Prieš 14 val.

Visvaldas Matijošaitis gėdina Vyriausybę: „Kai negirdi žodžiu, tai uždėjome plakatus“

Kauno savivaldybė ėmėsi viešai gėdinti Vyriausybę Vilniuje – esą ši netvarko įvairioms valstybės institucijoms priklausančių apleistų pastatų. Dalis jų ne tik darko miesto vaizdą, bet ir griūva bei kelia grėsmę žmonėms.  Prie jų kauniečiai pastatė ryškiai geltonus ženklus su raginimu susitvarkyti, tačiau įstaigų atstovai suskubo tokius ženklus slėpti. Daugiausia kliuvo Kultūros ministerijai už buvusį Kauno centrinį paštą.

Pamačiusi, kas naktį vyksta mieste, Kaune pakraupo: tylėti nebegali

Antradienio vakarą naujienų portalą „Kas vyksta Kaune“ pasiekė skaitytojos laiškas, kuriame teigiama, jog sutemus motociklininkų skleidžiami garsai trikdo gyventojų poilsį. „Esu pasipiktinusi motociklininkais Kauno mieste. Vos tik sutemus pradeda savo „naktinius koncertus“. Tokie karščiai dienomis, kai vakare tik ir norisi laiką praleisti atviru langu. Važiuoja ne pavieniai jau, o vos ne kolonomis“, – skundėsi skaitytoja.
2024-07-12

Kaune skęsta gatvės, virsta medžiai: į audros sūkurį patekę gyventojai suskubo dalintis vaizdais

Ketvirtadienio vakarą Kauną užklupo audra. Į audros sūkurį patekę kauniečiai suskubo dalintis vaizdais. Juose – vėjo drąskomi elektros laidai, apsemtos gatvės. Vieno automobilio vairuotojo laukė nemaloni staigmena: iš šaknų virsdamas medis į viršų iškėlė ne tik plyteles, bet ir automobilį. „Petrašiūnai. Vėjas nutraukė laidus“, – dalijosi skaitytoja. Kitame vaizdo įraše matosi užtvindyta gatvė Zuikinėje, kelyje į Vaišvydavą.

Įspėja kauniečius: šiomis valandomis numatomi eismo ribojimai

Kaune ketvirtadienio vakarą numatomi laikini eismo ribojimai Rotušės aikštės prieigose bei senamiestyje. „Ruošiantis ir vykstant renginiui, nuo 18 iki 23 val., Senamiestyje numatomi laikini eismo ribojimai“, – praneša Kauno miesto savivaldybė. „Kas vyksta Kaune“ primena, kad ketvirtadienį duris atvers atnaujinta Kauno rotušė. Atidarymo proga kauniečiai kviečiami į šventinį koncertą – kelionę po skirtingas Kauno epochas su žinomais atlikėjais.
Aktualijos 2024-07-11

Po pustrečių metų trukusios rekonstrukcijos duris atveria Kauno rotušė

Po daugiau nei dvejus metus trukusios rekonstrukcijos Kaune bus atidaroma miesto rotušė. Kaip skelbia Kauno miesto savivaldybė, ketvirtadienį atnaujintas pastatas bus pristatytas žiniasklaidai, o vakare Rotušės aikštėje vyks atidarymo koncertas. Nuo penktadienio rotušės ekspozicija bus atverta lankytojams.
Aktualijos 2024-07-11

Policija skubiai kreipiasi į gyventojus: Kaune dingo vyras – paskelbta paieška

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai vykdo Aleksandro Gračiovo (gim. 1954 m.) paiešką, kuris liepos 2 d. išėjo iš namų, esančių Kaune, Baltijos g., ir iki šiol negrįžo.  Vyro požymiai: apie 185 cm ūgio, lieso kūno sudėjimo, juodų plaukų, su barzda, nešioja akinius. Išeidamas galėjo vilkėti mėlynos spalvos džinsus, džinsinį švarką ir kepurę.

Alytaus rajone neblaivus vairuotojas sužalojo pareigūnę

Kelyje tarp Kauno ir Alytaus antradienio vakarą patikrinimui sustabdyto „BMW“ vairuotojas sprukdamas nuo pareigūnų sužalojo patrulę. Kaip pranešė Alytaus apskrities policija, 1967 metais gimusiam vyrui nustačius 1.66 promilės girtumą, jis bandė bėgti iš įvykio vietos, priešinosi sulaikomas ir sužalojo pareigūnę. 1996 metais gimusiai patrulei suteikta medicininė pagalba, ji išleista gydytis į namus. Vairuotojas sulaikytas, antrą kartą tikrintis blaivumą atsisakė.

Kauno rajone – kraupi avarija: susidūrė 3 automobiliai, gali būti prispaustų žmonių

Trečiadienio rytą Kauno rajone susidūrė trys automobiliai, praneša Bendrasis pagalbos centras (BPC). BPC duomenimis, apie 7.47 val. skubios pagalbos tarnybų ryšio numeriu pranešta, kad Kauno r. sav., Batniavos sen., Dulkių k., Jurbarko pl., 141 kelyje nuo Vilkijos link Kauno susidūrė 3 automobiliai. Juose gali būti prispaustų asmenų. Į įvykio vietą išsiųstos Kauno priešgaisrinės gelbėjimo pajėgos. Informacija apie įvykį perduota Kauno greitosios medicinos pagalbos stočiai.
REKLAMA
REKLAMA

Kaune suimtas įtariamasis nužudymu Savanorių prospekte

Kauno apylinkės teismas antradienį pilnai patenkino prokuratūros prašymą ir trims mėnesiams leido suimti įtariamąjį jauno vyro nužudymu Kaune. „Paskirtas suėmimas trims mėnesiams. Teismas paskyrė šiais pagrindais: asmuo gali bėgti, slėptis nuo ikiteisminio tyrimo pareigūnų ir teismo, taip pat gali daryti naujus nusikaltimus“, – Eltai sakė Kauno apylinkės teismo pirmininkas Arūnas Purvainis. Kauno apskrities policija sekmadienio vakarą pranešė, kad sekmadienį, 17.30 val.
Kriminalai 2024-07-09

Sujudimas Kaune: „BMW“ apsupo mažiausiai 4 policijos ekipažai

Antradienį apie 10 valandą ryto Kovo 11-osios gatvėje skaitytojas užfiksavo mažiausiai 4 policijos ekipažus, tikrinančius „BMW“ automobilį. „Kaune, Kovo 11-osios g., maždaug 10 val. policija kratė vieną automobilį. Po to vienas po kito sulėkė keletas ekipažų… Kam jų tiek reikia? Nesusitvarko su vienu žmogeliu??“ – domėjosi skaitytojas. Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (Kauno apskr.

Paviešino, kaip atrodo Kaune jauną vyrą nužudęs vyras

Kauno apylinkės teisme sprendžiama dėl žudiko suėmimo, kuris įtariamas naktį iš penktadienio į šeštadienį Kaune peiliu mirtinai nudūręs jaunuolį. Jo kūnas buvo rastas gatvėje. Aiškėja, kad antradienį dėl pagrindinio įtariamojo suėmimo sprendžia Kauno apylinkės teismas. Penktadienį, prieš pat vidurnaktį, Savanorių prospekte kauniečiai fiksavo gausias specialiųjų tarnybų pajėgas.

Kauno miesto savivaldybėje Istorinės atminties komisija nebus steigiama

Kauno miesto taryba nepritarė opozicinių konservatorių siūlymui savivaldybėje steigti Istorinės atminties komisiją. Antradienį vykusio tarybos posėdžio metu mažumos lyderio, konservatoriaus Pauliaus Lukševičiaus iniciatyva nesulaukė Kauno politikų palaikymo – už balsavo vos 13 tarybos narių, 21 buvo prieš, 4 susilaikė.

Kauno taryba spręs dėl istorinės atminties komisijos steigimo

Antradienį Kauno miesto taryba spręs, ar reikėtų savivaldybėje steigti istorinės atminties komisiją. Kaip Eltai teigė tarybos opozicijos lyderis, konservatorius Paulius Lukševičius, apie šią idėją buvo kalbėta dar iki aršias diskusijas sukėlusio laikinosios sostinės mero Visvaldo Matijošaičio užmojo statyti paminklą prezidentui Algirdui Mykolui Brazauskui. „Šį klausimą mes keliame jau seniai – trys ar keturi mėnesiai. Tai buvo tik vyšnia ant torto.
Aktualijos 2024-07-09

Kauno policija sulaikė žmogžudyste įtariamą 34-erių vyrą

Sekmadienio vakarą sulaikytas 27-mečio nužudymu įtariamas vyras. Kaip pranešė Kauno apskrities policija, apie 17.30 val. Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato kriminalistai ir Specialios parengties skyriaus pareigūnai Marijampolės apskrityje sulaikė anksčiau teistą 34 metų kaunietį. Jis įtariamas penktadienį Kaune nužudęs 27 metų vyrą. Kaip pareigūnai pranešė šeštadienį, vyro kūnas su durtinėmis-pjautinėmis žaizdomis rastas apie 23.45 val. Savanorių prospekte, ant šaligatvio.

Kauną kausto košmariški kamščiai: žmonėms jau nelaiko kantrybė

Pravažiuojantiems pro Kauną tikras ekstremalių išbandymų metas.  Miestas tarsi apkasuose, aplinkiniai keliai išrausti, gausu remonto darbų ir nutįsusios milžiniškos spūstys. Automobiliai užkemša ir patį miestą. Vairuotojai keikia remonto darbus vienu metu suplanavusias įmones, o šios tik prašo kantrybės, esą vėliau bus patogiau. Bet patogumo teks palaukti – vieniems dar nepasibaigus, prasideda kiti remonto darbai.

Pamačiusi, kas vyksta po langais, kaunietė žodžių į vatą nevyniojo: kreipiasi į visus

Neretai gyvenantiems prie intensyvaus judrumo gatvių naktimis ramybės neduoda garsūs automobilių skleidžiami garsai. Tai kelia iššūkių kokybiškam gyventojų poilsiui ir ramybei. Ne išimtis ir Kaune gyvenanti moteris, kuri nutarė kreiptis į visus. Išsakė, ką galvoja Į naujienų portalą „Kas vyksta Kaune“ kreipėsi kaunietė, kuri turi pasiūlymą gyventojams, o gal sprendimo padės ieškoti ir valdžios atstovai. „Situacija tokia, kad gyvename lygiagrečiai Juozapavičiaus pr.
2024-07-05

Pamatęs, kas slapstosi mieste, kaunietis griebė telefoną: vaizdas užminė mįslę

Antradienio vakarą kaunietis Vilijampolėje užfiksavo netikėtą svečią iš miško. Mano, kad miestą aplankė lapė. „Vakar vakare, einant pro futbolo akademiją „Žalgiris“, link Neries upes, prieš mane iš parko prabėgo neaiškus žvėrelis, kurį nusivijo varna.
2024-07-04

Kauno policija demaskavo atlyginimus „vokeliuose“ mokėjusią statybos įmonę

Kauno policijos pareigūnai identifikavo statybos įmonę, kurioje atlyginimai galimai mokėti „vokeliuose“. Kaip pranešė Kauno apskrities vyriausiasis policijos komisariatas, gavus informacijos, jog viena statybos įmonė, įsikūrusi Kauno mieste, dažniausiai pirmąją naujo mėnesio darbo dieną, po oficialaus darbo užmokesčio pervedimo į darbuotojų banko sąskaitas, kitą dieną darbuotojams galimai išmoka ir neapskaitytą darbo užmokestį, atlyginimų dieną joje apsilankė ir policijos pareigūnai.

Šio rajono gyventojus ragina neiti į lauką: įsidėmėkite

Naktį iš trečiadienio į ketvirtadienį Kauno rajone, Domeikavos seniūnijoje, kilo gaisras. Gyventojai vėl sulaukė įspėjamųjų pranešimų dėl galimos oro taršos. Kauno priešgaisrinės gelbėjimo valdybos duomenimis, ketvirtadienį apie 00.29 val. buvo gautas pranešimas, kad Domeikavos seniūnijoje, Eigirgalos kaime, Klojimo gatvėje dega sandėlis, 1 a gelžbetoninis. Ugniagesiams atvykus į įvykio vietą degė angaras.
2024-07-04

Policija išaiškino Kaune kelias dešimtis automobilių apgadinusias moteris: paaiškėjo, kodėl ėmėsi tokių darbelių

Birželio pabaigoje Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau – Kauno apskr. VPK) Kauno miesto Dainavos policijos komisariato pareigūnai nustatė dvi moteris, kurios, kaip įtariama, sugadino svetimą turtą – apibraižė kelias dešimtis automobilių. Tiesa, moterų „perfor-mansai“ nesusiję. Pirmojo pranešimo, jog Kaune, Dainavos mikrorajone, apgadinti stovintys automobiliai po-licijos pareigūnai sulaukė birželio 25 d. rytą.

Kaune dėl gaisro – skubūs pranešimai gyventojams: įspėjo dėl taršos

Naktį iš trečiadienio į ketvirtadienį Kauno rajone, Domeikavos seniūnijoje, kilo gaisras. Gyventojai vėl sulaukė įspėjamųjų pranešimų dėl galimos oro taršos. Priešgaisrinės gelbėjimo valdybos duomenimis, ketvirtadienį apie 00.29 val. buvo gautas pranešimas, kad Domeikavos seniūnijoje, Eigirgalos kaime, Klojimo gatvėje dega sandėlis, 1 a gelžbetoninis. Ugniagesiams atvykus į įvykio vietą degė angaras.

Kauno rajone neblaivus vairuotojas kliudė kitą automobilį, pas jį ir keleivę rasta galimai narkotinių medžiagų

Kaune pirmadienį policijos sustabdytas neblaivus vairuotojas, kuris anksčiau kliudė kitą automobilį ir pasišalino iš įvykio vietos, pranešė policija. Anot Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (AVPK), pareigūnai apie 11 val.
Kriminalai 2024-07-02

Skubus perspėjimas gyventojams šiose vietose: į lauką geriau neikite

Aplinkos apsaugos departamentas įspėja Kauno rajono gyventojus: užsidegus sąvartynui gaisro dūmai gali būti pavojingi sveikatai. Arčiau gaisro gyvenantiems gyventojams patariama neiti į lauką, likus namuose – neatidarinėti orlaidžių, langų ir durų. Antradienio naktį, apie 1 val. nakties, gautas pranešimas apie degantį Kauno regioninį nepavojingų atliekų sąvartyną Lapių seniūnijoje, Kauno rajone, teigiama Aplinkos apsaugos departamento pranešime spaudai.

Prokurorai kaltinamiesiems teisėjų korupcijos byloje planuoja siūlyti bausmes

Kauno apygardos teismas teisėjų korupcijos byloje antradienį baigs klausyti prokurorų baigiamą kalbą, jie kaltinamiesiems, tarp kurių yra Druskininkų meras Ričardas Malinauskas ir eksteisėjai, ketina siūlyti bausmes. Tai BNS patvirtino valstybinį kaltinimą kartu su kolege Vilma Vidugiriene šioje byloje palaikantis prokuroras Aleksandras Kazakovas.

Kaune vyras šovė savadarbiu ginklu, sužalotas jaunuolis

Kaune šeštadienio naktį vyras savadarbiu nupjautavamzdžiu ginklu sužalojo jaunuolį. Kaip pranešė Policijos departamentas, apie 23.40 val. Kaune, A. ir J. Gravrogkų gatvėje, lauke, tarp trijų jaunuolių įvyko žodinis konfliktas, dėl kurio 47-erių vyras šovė iš balkono ir sužalojo vieną konfliktavusį 19-metį, jis paguldytas į ligoninę.  Pareigūnai sekmadienį, 2.15 val., A. ir J. Gravrogkų gatvėje esančiame name įtariamąjį sulaikė.

Po šimto metų: Kauno Dainų slėnis sužaliavo lietuviškomis dainomis ir šokiais

Dirigento Alfonso Vildžiūno rankos pakilo ir žmonių pilną Kauno Dainų slėnį užliejo „Lietuviais esame mes gimę“, taip pradėta šimto metų sukaktį mininti Dainų šventė „Kad giria žaliuotų“. Dainų dienoje Kaune šeštadienį dalyvavo apie 3,5 tūkst. choristų ir atlikėjų iš visos Lietuvos ir išeivijos, renginį stebėjo tūkstantinė žmonių minia, nusėdusi atnaujinto amfiteatro suolus ir šlaitus.

Kaune prasideda šimtmečio Dainų šventė: žiūrovai raginami naudotis viešuoju transportu, į renginį atvykti anksčiau

Šeštadienį Kaune, Dainų slėnyje, prasideda savaitę truksianti šimtmečio Dainų šventė. Pasak miesto savivaldybės, renginyje tikimasi sulaukti apie 10 tūkst. dalyvių ir žiūrovų. Todėl norintieji Dainų šventės atidarymą stebėti gyvai į renginio vietą raginami atvykti 1,5 valandos anksčiau, naudotis viešuoju miesto transportu. „Atvykę bent pusantros valandos anksčiau ne tik išvengsite stovėjimo kamščiuose, bet ir galėsite išsirinkti geriausią vietą.
Aktualijos 2024-06-29

Kaune sustabdytas girtutėlis BMW vairuotojas – įpūtė 5 promiles

Policijos pareigūnai Kaune sustabdė neblaivų vairuotoją, jam nustatytas 5 promilių girtumas.   Policijos duomenimis, birželio 21 d. apie 23.25 val. Kaune, Nuokalnės g., automobilį BMW vairavo neblaivus vyras (gim. 1987 m.). Vairuotojui nustatytas sunkus girtumo laipsnis – 5,00 prom. Iš viso praėjusį šventinį savaitgalį ir antradienį policijos pareigūnai Kauno, Jonavos, Kaišiadorių, Kėdainių miestuose bei rajonuose patikrino daugiau nei 10 tūkst. transporto priemonių.

Trys kauniečiai kaltinami disponavimu narkotikais, tarp jų – močiutė ir anūkė

Kauno apylinkės teismui perduota baudžiamoji byla, kurioje trys kauniečiai kaltinami disponavę narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis. Kaip antradienį pranešė Generalinė prokuratūra, bylos duomenimis, šių metų kovą vyras, neturėdamas tikslo parduoti ar kitaip platinti narkotines medžiagas, iš kito asmens neteisėtai nusipirko vieną folijos paketėlį su kanapėmis. Šias medžiagas galimai platino 21-erių kaunietė.

Kauno rajone pavogtas biotualetas

Kauno rajone pranešta apie pavogtą biotualetą. Kaip pranešė Kauno apskrities policija, laikotarpiu nuo birželio 16 dienos 12 val. iki birželio 23 dienos 10 val. Kauno rajono Pabiržio kaime pavogtas žalios spalvos biotualetas „Super“. Padaryta turtinė žala siekia apie 600 eurų.

Siaubingos Joninių išvakarės Kaune: nužudytas žmogus

Joninių išvakarėse Kaune nužudytas žmogus. Kauniečių spėliones apie nelaimę patvirtino pareigūnai „Gal žinot, kas atsitiko Birželio 23-iosios g.? Greitoji, du policijos autobusiukai, dvi policijos mašinos ir „STOP“ juosta“, – sekmadienį apie 17.49 val. naujienų portalui „Kas vyksta Kaune“ pranešė skaitytojas. „Birželio 23-iosios g. nužudytas žmogus. Vaikinas ilgais plaukais suimtas ir išgabentas policijos. Gaisrinė išpjovė duris“, – informavo dar viena kaunietė.

Kauno senamiesčio įvažiavimo mokestis kelia verslo bendruomenės pyktį: tai padidins paslaugų kainas

Kauno mieto savivaldybė nuo rugpjūčio 1 dienos planuoja senamiestyje nustatyti mažų emisijų zoną, įvesdama dviejų eurų rinkliavą už automobislių įvažiavimą. Šis sprendimas sulaukė prieštaringų reakcijų, ypač iš verslo bendruomenės, kuri įsitikinusi, kad iniciatyva gali sukelti nepageidaujamų pasekmių tiek miestui, tiek jo gyventojams. Kauno miesto savivaldybės atstovų teigimu, pokyčiais siekiama sumažinti automobilių srautą senamiestyje ir skatinti tvaresnį judumą.
2024-06-23

Kaune plėšikams įsiveržus į butą pavogtas kompiuteris ir televizorius

Kaune ketvirtadienį trims vyrams įsiveržus į butą pavogtas kompiuteris bei televizorius.  Kaip pranešė Policijos departamentas, penktadienį 20.23 val. į Kauno vyriausiąjį policijos komisariatą kreipėsi 2004 metais gimęs vyras. Jis pareiškė, kad ketvirtadienį apie 23.45 val. Kaune, Partizanų gatvėje, jam atidarius duris į jo butą įsiveržė 2003 metais gimęs vyras ir dar du asmenys. Pranešta, kad grasindami jie pagrobė kompiuterį bei televizorių. Materialinis nuostolis – 777 eurai.
Kriminalai 2024-06-22

Kauno klinikose atidarytas biobankas ir ciklotronas, pirmieji preparatai tyrimams – rudenį

Kauno klinikose penktadienį oficialiai atidarytas Žmogaus biologinių išteklių ir Branduolinės medicinos tyrimų centrai, pastarajame įrengtu ciklotronu rudenį tikimasi pagaminti radioaktyvius preparatus ligų diagnostikai. Kaip žurnalistams nurodė Branduolinės medicinos tyrimų centro vadovas Donatas Vajauskas, radioaktyviais preparatais daugiausiai bus nustatomi onkologiniai susirgimai, taip pat jos bus naudojamos kardiologijoje ir neurologijoje.

Kauno policija likvidavo „Telegram“ sukurtą grupę narkotikų platinimui

Kauno apskrities vyriausiasis policijos komisariatas likvidavo susirašinėjimo platformoje „Telegram“ kauniečių sukurtą grupę narkotikų platinimui. Trečiadienį policijos pareigūnai sulaikė galimai narkotines medžiagas per interneto programėlę platinusius kauniečius. Vienas iš jų – savo aštuonioliktąjį gimtadienį „atšventė“ su antrankiais, pranešė policija. Kriminalinės policijos Nusikaltimų nuosavybei tyrimo valdybos pareigūnai nustatė ir sulaikė du 18-mečius jaunuolius.

Kaune gydomas nukentėjęs kūdikis: policija aiškinasi aplinkybes

Iš Klaipėdos į Kauno klinikas pervežtas ir paguldytas mažas berniukas. Kaip pranešė Policijos departamentas, antradienį, 16 val. 43 min., Klaipėdos apskrities vyriausiajame policijos komisariate gautas pranešimas, kad pirmadienį, apie 18 val., į Klaipėdos ligoninę iš Klaipėdos pristatytas ir pervežtas į Kauno ligoninę berniukas, gimęs 2023 metais. Įvykio aplinkybės tiriamos. Surinkta medžiaga dėl fizinio skausmo sukėlimo ar nežymaus sveikatos sutrikdymo mažamečiui.
Kriminalai 2024-06-19

Kaune dingusi paauglė atsirado

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kauno miesto Santakos policijos komisariato pareigūnai vykdė dingusios nepilnametės paiešką.  Šiandieną pranešta, kad paauglė rasta sveika ir gyva.

Kauno miesto savivaldybė gyventojų apklausą dėl Brazausko paminklo skelbs vėliau nei projekto konkursą

Kauno miesto savivaldybei priėmus sprendimą statyti paminklą Algirdui Mykolui Brazauskui, konkursą projektui ketinama surengti jau šią vasarą. Tuo metu mero Visvaldo Matijošaičio pažadėta gyventojų apklausa planuojama kiek vėliau. Visgi, ko tiksliai kauniečių ketinama pasiteirauti, savivaldybė kol kas nedetalizuoja. „Pirmiausia numatoma įgyvendinti miesto tarybos priimtą sprendimą – inicijuoti meninės idėjos konkursą, kuris padės išrinkti, kokia forma galėtų būti įamžintas prezidento atminimas.

Kaune susižalojo pirštą į kavinės skėčio laikiklį įkišusi mažametė

Kaune sekmadienį susižalojo pirštą į kavinės skėčio laikiklį įkišusi mažametė, pranešė Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas (PAGD). Anot PAGD, 13 val. 12 min. gautas pranešimas, kad Romo Kalantos gatvėje mergaitė į lauko skėtį įkišo pirštą ir negali ištraukti. Paaiškėjo, kad mažametė (4 m.) į lauko kavinės skėčio metalinio laikiklio ertmę buvo įkišusi pirštą. Metalo žirklėmis iškirpta laikiklio metalo dalis, tačiau piršto ištraukti nepavyko.

Kaune jauną moterį apiplėšė policininkais apsimetę vyrai

Kaune moterį apiplėšė policininkais apsimetę vyrai – jie teigė atvykę daryti kratos ir taip pasisavino bute buvusius daiktus. Kaip pranešė Policijos departamentas, penktadienį, apie 16 val. 11 min., į Kauno apskrities vyriausiąjį policijos komisariatą kreipėsi 27 metų moteris. Ji pranešė, kad tą pačią dieną, apie 13 val. 30 min., V. Kavoliuko gatvėje prie jos priėjo du vyriškiai.

Kauno mariose – kraupus radinys: aptiko skenduolio kūną

Kauno mariose ties Pažaisliu rastas skenduolio kūnas, šeštadienį pranešė ugniagesiai gelbėtojai. Jie reagavo į pranešimą, kad prie Pažaislio pagrindinio pliažo plūduriuoja skenduolis. Skenduolis plūduriavo apie 2 metrai nuo kranto. Kūnas ištrauktas ir iškeltas į krantą, perduotas policijos pareigūnams.

Prabilo žiauriai sumušto berniuko mama apie šokiruojančią žinią: „Šis atvejis mane taip sukrėtė“

Ikiteisminis tyrimas dėl žiaurų pažeminimą prie vienos Kauno gimnazijos patyrusio jaunuolio, kai šis buvo kitų nepilnamečių apspjaudytas ir mušamas, o po to dar reketuojamas, nutrauktas. Prokurorė situacijos nekomentuoja, o nukentėjusiojo mama tvirtina, kad ją sukrėtė ciniškas prokurorės požiūris.

Kauno mariose nuskendo žmogus

Trečiadienio popietį Kaišiadorių rajone, Kauno mariose aptiktas skenduolio kūnas. Kaip ketvirtadienį pranešė Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas (PAGD), pirmasis pranešimas apie Kauno mariose nuskendusį žmogų gautas apie 9 valandą. Tuomet Atvykę gelbėtojai penkių kilometrų spinduliu valtimi išžvalgė Kauno marių krantus, tačiau skenduolio nerado. Skenduolis aptiktas 12.23 val. Kaišiadorių rajone, Rumšiškių seniūnijoje, Grabučiškių kaime.
Kriminalai 2024-06-13

Kauno įmonės vadovas įtariamas veikęs su „kamuoliniais“: apmokėjo jų statybines medžiagas, fiktyviai įdarbino, legalizavo pinigus

Kauno įmonės direktorius įtariamas savo įmonę naudojęs nusikaltimams vykdyti – jis galimai turėjo ryšių su nusikalstamos „kamuolinių“ gaujos nariais ir savo įmonės vardu apmokėjo statybinių medžiagų, skirtų kelių minėtos gaujos asmenų namų remontui, įsigijimą, o sąskaitos buvo įtrauktos į bendrovės apskaitą. Šių įsigytų prekių vertė galėjo siekti beveik 52 tūkst. eurų.

Visvaldas Matijošaitis atkirto Simonui Kairiui dėl paminklo Brazauskui: „Ministrai yra kintamas dalykas“

Kauno tarybos dauguma pritarė mero Visvaldo Matijošaičio užmojams mieste statyti paminklą buvusiam prezidentui Algirdui Mykolui Brazauskui. Tokį įamžinimą itin aštriai kritikuoja opozicija ir dalis kauniečių. O ypač daug kritikos žeriama dėl Matijošaičio noro Algirdo Mykolo Brazausko skulptūrą matyti istorinės prezidentūros kiemelyje šalia tarpukario Lietuvos vadovų. Kaip Kauno meras Matijošaitis tarė, taip taryboje daugumą sudarančio jo įsteigto „Vieningo Kauno“ nariai padarė.

Pamatytas vaizdas gatvėje išgąsdino kaunietį: perspėja visus

Naujienų portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojas Giedrius pasidalijo vaizdu iš Kauno Taikos prospekto, kur užfiksavo matomumą užstojančius augalus ir priminė, kad tai – labai rimta problema, kuri gali sukelti net tragiškas avarijas. Giedrius parodė, kokie augalai gali sukelti rimtą bėdą kelyje. Pranešė apie problemą „Norėčiau pranešti apie jau nuo praeitų metų nuskambėjusią problemą, tik kitoje Taikos prospekto vietoje.
2024-06-12

Automobilį susprogdinę kauniečiai jaučiasi nekalti: „Aš esu paprasčiausias meistras“

Trys kauniečiai – Rolandas Jalinskas, Nerijus Raudonius ir Algis Blinstrubas balandį buvo pripažinti kaltais dėl automobilio susprogdinimo. Nors nusikaltėliai nesulaukė laisvės atėmimo bausmių, jie teismo sprendimą apskundė apeliaciniam teismui, mat savo kaltės nepripažįsta – vyrai reikalauja pilno išteisinimo.  Bylos duomenimis, veikdami pagal bendrą susitarimą, minėti kaltinamieji sunaikino bei sugadino svetimą turtą.

Kaune oficialiai pradėtos vadinamojo Kėdainių tilto statybos: Matijošaitis sukritikavo Vyriausybę

Kaune oficialiai pradėtos vadinamojo Kėdainių tilto statybos. Kaip nurodoma trečiadienį miesto savivaldybės išplatintame pranešime, vadinamasis Kėdainių tiltas yra laikomas strateginės reikšmės objektu visam Kauno regionui. Prireikus, jo techniniai parametrai leistų šį kelią virš Nemuno pasitelkti ir kaip alternatyvų maršrutą krašto gynybai. Visgi Kauno meras Visvaldas Matijošaitis sukritikavo nacionalinę valdžią. Anot jo, prie tilto statybų turėtų prisidėti ir Vyriausybė.
2024-06-12
Į viršų