Vakar Škotijos „Premier“ lygoje buvo sužaistos penkerios 2-ojo turo rungtynės. Pirmąją nesėkmę naujajame sezone patyrė Edinurgo „Hearts“ ekipa, išvykoje 0:2 nusileidusi šalies vicečempionui Glazgos „Rangers“ klubui.

Glazgo „Ibrox“ stadione mačą stebint net 48 tūkstančiams žiūrovų šeimininkai į priekį įsiveržė 37 minutę, kai taikliu smūgiu į apatinį „Hearts“ vartų kampą pasižymėjo Šiaurės Airijos rinktinės puolėjas Kyle'as Lafferty, o antrą įvartį „Rangers“ futbolininkai pelnė jau per teisėjo kompensuotą laiką – skirtumą 90 minutę padvigubino snaiperis Krisas Boydas, realizavęs vienuolikos metrų baudinį.

Ypač nesėkmingai šis susitikimas susiklostė Sauliui Mikoliūnui, kuris aikštėje išbuvo vos 8 minutes - pasirodęs tik antrajame kėlinyje mūsiškis greitai užsidirbo dvi geltonas korteles (už vaidybą ir už grubią pražangą) ir 73 minutę buvo išvarytas iš aikštės.

„Hearts“ gretose žaidė ir dar trys lietuviai - Marius Žaliūkas (visas 90 min.), Audrius Kšanavičius (iki 50 min.), Deividas Česnauskis (nuo 75 min.).

Tuo tarpu „Rangers“ atstovas Andrius Velička rungtynes pradėjo startinėje sudėtyje ir buvo pakeistas tik 81 minutę.

Visų vakar vykusių rungtynių rezultatai:

„Motherwell“ - „Aberdeen“ 0:1 (0:0)

„Rangers“ – „Hearts“ 2:0 (1:0)

„Saint Mirren“ - „Kilmarnock“ 0:0 (0:0)

„Inverness“ - „Hamilton“ 0:1 (0:1)

„Hibernian“ - „Falkirk“ 3:2 (2:1)

Siūlome pasižiūrėti „Rangers“ – „Hearts“ rungtynių įdomiausius epizodus ir įvarčius: