audrius kšanavičius

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „audrius kšanavičius“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „audrius kšanavičius“.

„Klaipėdos granito“ ir „Šiaulių“ vienuolikių kontroliniame mače užfiksuotos lygiosios

Šeštadienį Klaipėdos centrinio stadiono dirbtinės dangos aikštėje vykusios kontrolinės rungtynės tarp „Klaipėdos granito“ ir Šiaulių „Šiaulių“ baigėsi lygiosiomis 2:2. Pirmieji 39-ą dvikovos minutę po Ramūno Rudavičiaus 11 m baudinio į priekį išsiveržė šiauliečiai – 1:0. Antrajame kėlinyje daugiau iniciatyvos jau ėmėsi klaipėdiečiai ir po Deivido Lukošiaus ir buvusio atlantiečio Mariaus Papšio įvarčių persvėrė rezultatą – 2:1. 85-ą mačo minutę rezultatą išlygino „Šiaulių“ žaidėjas Dovydas Medžia...
2015-02-21

„Nautara“ pergale pradėjo UEFA taurės turnyro atranką

Kauno sporto halėje vykstančio Europos salės futbolo klubų UEFA taurės varžybų E grupės atrankos turnyro pirmosiose rungtynėse trečiadienį Lietuvos čempionė Kauno „Nautara“ 4:1 (2:0) įveikė Andoros „Madriu“ ekipą. Nugalėtojams du įvarčius pelnė Marius Bezykornovas, po vieną – Audrius Kšanavičius ir Arūnas Šteinas. Kauno komanda ketvirtadienį 20 val. susitiks su Maltos „White Eagles“ futbolininkais, kurie pirmosiose rungtynėse 3:4 (1:1) nusileido Albanijos „FK Tirana“ ekipai.
2009-08-20

FBK „Kaunas“ nežais LFF taurės finale

Šiandien FBK „Kauno“ komanda svečiuose žaidė LFF taurės turnyro pusfinalio atsakomąsias rungtynes su Tauragės „Tauru“. Pirmasis mačas Kaune baigėsi lygiosiomis 1:1, tad kauniečiams, siekiantiems iškopti į finalą, būtinai reikėjo įmušti įvartį. Prieš rungtynes varžovų strategas Edvardas Malkevičius teigė, kad trauma atsinaujino jų patyrusiam saugui Eimantui Poderiui, tačiau E.Poderis mačą pradėjo starto sudėtyje.
2009-04-22

FBK „Kaunas“ būtų tarp „A lygos“ lyderių?

- Šiandien savo aikštėje žaisite LFF taurės pusfinalio atsakomąsias rungtynes su „Kaunu“. Kokios komandoje vyrauja nuotaikos prieš šį mačą? - paklausėme Tauragės „Tauro“ vyriausiojo trenerio Edvardo Malkevičiaus. - Atvirai pasakius, nuotaikos ne pačios geriausios, nes Lietuvos futbolo „A lygos“ čempionato trečiajame ture apmaudžiai pralaimėjome Vilniaus „Vėtrai“. Manau, kad rungtynės turėjo baigtis lygiosiomis, toks rezultatas būtų objektyvesnis.
2009-04-22

LFF taurės turnyre – kulminacija

Šiandien per Lietuvos futbolo federacijos (LFF) taurės turnyrą bus žaidžiamos atsakomosios pusfinalio rungtynės, po kurių paaiškės gegužės 16 dieną vyksiančio finalo dalyviai. Per pirmuosius pusfinalio mačus nė vienam klubui nepavyko įgyti apčiuopiamo pranašumo, tad šiandien laukiama intrigos atomazgos.
2009-04-22

FBK „Kauno“ tikslas – LFF taurės finalas

- Rytoj Tauragėje žaisite LFF taurės turnyro pusfinalio atsakomąsias rungtynes su Tauragės „Tauru“. Koks tikslas iškeltas komandai? - paklausėme FBK „Kauno“ vyriausiojo trenerio Sauliaus Vertelio. - Tikslas - įveikti varžovus ir iškopti į LFF taurės finalą. Kitokio tikslo negali būti. Per pirmąsias rungtynes su „Tauru“ savo aikštėje žaidėme nelabai gerai, todėl turėjome tenkintis lygiosiomis 1:1. Svečiuose stengsimės sužaisti geriau, įmušti įvartį.
2009-04-21

LFF taurės pusfinalį „Kaunas“ ir „Tauras“ pradėjo lygiosiomis 1:1

Šiandien Kaune LFF taurės turnyro pusfinalio pirmąsias rungtynes žaidė į LFF II ištremtas šalies vicečempionas FBK „Kaunas“ bei A lygos debiutantė Tauragės „Tauro“ ekipa. Nors prieš dvikovą favoritais buvo laikomi kauniečiai, kovingai nusiteikę svečiai įrodė, kad pelnytai pasiekė varžybų pusfinalį iš kovos eliminuodami ne vieną tituluotesnį varžovą. Mačas pasibaigė taikiai 1:1 (0:0), tad kelialapio į finalą savininkas spręsis atsakomojoje dvikovoje Tauragėje.
2009-04-08

A. Kšanavičius palieka Edinburgo „Hearts“

Lietuvos rinktinės saugas Audrius Kšanavičius palieka Edinburgo „Hearts“ ir grįžta į Lietuvos vicečempiono FBK „Kaunas“ ekipą. 18 pastarųjų mėnesių „širdžių“ marškinėlius vilkėjęs lietuvis vos tik atvykęs į Edinburgą sugebėjo įsitvirtinti startinėje sudėtyje ir kurį laiką buvo vienu komandos lyderių. Vis dėlto šiemet prie „Hearts“ vairo stojus vengrui Csabai Laszlo, Andrius aikštėje pasirodydavo vis rečiau.
2009-01-09

„Hearts“ nusileido „Motherwell“ ekipai

Škotijos futbolo čempionate trečiadienį Edinburgo „Hearts“ komanda svečiuose 0:1 (0:1) pralaimėjo „Motherwell“ ekipai. Vienintelį susitikimo įvartį 12-ąją min. pelnė Krisas Porteris. Edinburgo ekipoje Marius Žaliūkas žaidė visas rungtynes, Deividas Česnauskis - nuo 72-osios min., o Saulius Mikoliūnas ir Audrius Kšanavičius nebuvo registruoti mačui. „Hearts“ komanda, po 21 rungtynių turinti 32 taškus, turnyro lentelėje yra ketvirta. „Motherwell“ ekipa su 24 taškais yra devinta.
2009-01-08

Škotijoje – „Hearts“ lygiosios ir trenerio C. Laszlo išpuolis prieš teisėjus

Šeštadienį Škotijos "Premier" lygoje lietuviškasis Edinburgo "Hearts" klubas namuose 1:1 sužaidė lygiosiomis su "Aberdeen" futbolininkais ir iškovojo 14-ąjį sezono tašką. Tai buvo jau antrosios "Hearts" ekipos lygiosios šiemet. Pirmąjį susitikimo įvartį 13-ąją minutę po Mariaus Žaliūko klaidos pelnė Darrenas Mackie. Vis dėlto "Aberdeen" komanda ilgiau pasidžiaugti turima persvara nespėjo - varžovus 21-ąją minutę nubaudė ir rezultatą išlygino Lee Wallace`as.