Šiandien Kaune LFF taurės turnyro pusfinalio pirmąsias rungtynes žaidė į LFF II ištremtas šalies vicečempionas FBK „Kaunas“ bei A lygos debiutantė Tauragės „Tauro“ ekipa.

Nors prieš dvikovą favoritais buvo laikomi kauniečiai, kovingai nusiteikę svečiai įrodė, kad pelnytai pasiekė varžybų pusfinalį iš kovos eliminuodami ne vieną tituluotesnį varžovą. Mačas pasibaigė taikiai 1:1 (0:0), tad kelialapio į finalą savininkas spręsis atsakomojoje dvikovoje Tauragėje.

Pirmajame kėlinyje nei vienai komandai pasižymėti nepavyko, o iš karto po pertraukos vienas prieš vartininką iššokęs Artūras Rimkevičius pasiuntė kamuolį į Ernesto Šetkaus ginamus vartus.

Vis dėlto šeimininkai džiūgavo neilgai. 50-ąją minutę be priežiūros paliktas Iulianas Bursucas gražiu smūgiu rezultatą išlygino.

65-ąją minutę aikštėje kilo nedidelis incidentas, po kurio iš aikštės išvaryti abiejų ekipų žaidėjai Audrius Kšanavičius ir Iulianas Bursucas.