Septintąją pergalę dvidešimt ketvirtose Škotijos futbolo čempionato rungtynėse iškovojo ir į devintą vietą dvylikos komandų turnyre pakilo lietuvių Edinburgo "Hearts" (27 tšk.) klubas, šeštadienį svečiuose 1:0 (0:0) įveikęs penktojoje pozicijoje esančią "Aberdeen" (33 tšk.) vienuolikę.

Pergalingą įvartį 55-ą minutę įmušė Christianas Nade.

79-ą minutę įspėtas Saulius Mikoliūnas nugalėtojų gretose žaidė iki 85 minutės, Andrių Veličką 75-ą minutę pakeitė Ričardas Beniušis, o nuo 67-os minutės vietos įvarčio autoriaus rungtyniavo Audrius Kšanavičius.

Rungtynėms taip pat buvo registruotas Kęstutis Ivaškevičius, tačiau jis aikštėje nepasirodė.

Septynioliktąją pergalę 22-osiose rungtynėse iškovojo pirmenybių lyderis Glazgo "Rangers" klubas, namuose 4:0 (3:0) sutriuškinęs "St. Mirren" ekipą. Po šios pergalės "Rangers" futbolininkai turi 53 taškus ir jau septyniais lenkia antrąją vietą užimančią bei nugalėtojos titulą ginančią Glazgo "Celtic" komandą.

Trečiojoje pozicijoje su 38 taškais lieka "Dundee United" vienuolikė, svečiuose 2:1 (1:0) nugalėjusi "Kilmarnock" futbolininkus.

Turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčių santykis, taškai):

12."Gretna"                       22  3  4 15  19:48  13

Rezultatyviausias čempionato žaidėjas - 14 įvarčių - Scottas McDonaldas (Glazgo "Celtic").