Šeštadienį prasidėjo 2007 metų Lietuvos A lygos futbolo čempionatas, kuriame dalyvaus dešimt komandų.

Kuklią pergalę pirmajame ture svečiuose iškovojo Lietuvos čempionas Kauno FBK "Kaunas" klubas, Vilniuje po atkaklios kovos 3:2 (2:1) įveikęs po devynerių metų pertraukos į šalies futbolo elitą sugrįžusią Visagino "Intero" vienuolikę.

Po įvartį nugalėtojams pelnė Ričardas Beniušis (2 min.), Audrius Kšanavičius (22 min.) ir Mindaugas Bagužis (55 min.).

Debiutantų gretose abusyk pasižymėjo Artūras Jeršovas (32 ir 57 min.).

Pergalingai pirmenybės pradėjo ir šalies vicečempionas Panevėžio "Ekranas", namuose po taiklių Vitalijaus Kavaliausko (1 min.) ir Giedriaus Tomkevičiaus (54 min.) įvarčių namuose 2:0 (1:0) nugalėjęs "Šiaulių" futbolininkus.

Pirmąja pirmenybių lydere tapo šalies taurės savininkė Marijampolės "Sūduva", savo aikštėje net 4:1 (1:1) sutriuškinusi "Šilutės" ekipą.

Įvarčius nugalėtojams pelnė Aleksandras Sobolis (26 min.), Willeris Souza Oliveira (54 min.), Sergejus Koziuberda (63 min.) ir Gvidas Juška.

Pamario komandoje pasižymėjo Tadas Straleckas (45 min.).

Pirmąją pergalę svečiuose iškovojo Vilniaus "Žalgirio" futbolininkai, uostamiestyje per paskutiniąsias dešimt minučių 2:1 (0:1) palaužę Klaipėdos "Atlanto" vienuolikės pasipriešinimą.

Aikštės šeimininkai pirmavo po taiklaus Lukos Ančičiaus (30 min.) įvarčio, tačiau Igoris Morinas (80 min.) rezultatą išlygino, o paskutinėmis minutėmis Iulianas Bursucas (90 min.) įmušė pergalingą įvartį.

Pirmosios čempionato lygiosios - 0:0 - užfiksuotos sostinėje susitikime tarp "Vilniaus" ir Vilniaus "Vėtros" klubų.