klaipėda

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „klaipėda“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „klaipėda“.

Klaipėdoje neblaivus prie tarnybinio automobilio vairo sustabdytas Vokietijos karys

Klaipėdoje sustabdytas neblaivus tarnybinį automobilį vairavęs Vokietijos kariuomenės karys. Kaip pranešė Policijos departamentas, pirmadienį, apie 11 val. 10 min., Liepų gatvėje, sustabdytas tarnybinis automobilis „Mercedes-Benz Vito“. Mašiną ne tarnybos metu ir neuniformuotas vairavo neblaivus (0,63 prom.) Vokietijos kariuomenės karys. 30-ties metų kariui nustatytas lengvas girtumas – 0,63 promilės alkoholio. Pažeidėjui gresia administracinė bauda nuo 800 iki 1100 eurų.
Kriminalai Prieš 11 val.

Klaipėdoje mirė į ligoninę paguldytas vyras

Sekmadienio naktį Klaipėdoje mirė į ligoninę paguldytas vyras. Kaip pranešė Policijos departamentas, penktadienį apie 18.24 val. į Klaipėdos ligoninę iš Lūžų gatvėje esančio buto dėl sužalojimų paguldytas 1941 metais gimęs vyras, kuris sekmadienį apie 2.48 val. ligoninėje mirė. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.
Kriminalai 2024-06-24

Klaipėdos apskrityje policija praėjusią parą tris kartus rado narkotikų

Klaipėdos apskrityje policijos pareigūnai praėjusią parą tris kartus rado narkotikų. Kaip pranešė Klaipėdos apskrities policija, apie 14.45 val. Pievų Tako gatvėje pas 2000 metais gimusį vyrą rūbų kišenėje rasta suktinė su augalinės kilmės medžiaga.  Apie 16.20 val. Debreceno gatvėje viešoje vietoje prie 1987 metais gimusio vyro rastas švirkštas su galimai narkotine medžiaga. Abiem atvejais asmenims įteikti šaukimai.
Kriminalai 2024-06-22

Bus parengtos trys alternatyvos dėl Klaipėdos ir europinio geležinkelių tinklo sujungimo

Europos Sąjungos (ES) Tarybai patvirtinus europinės geležinkelio vėžės plėtrą iki Klaipėdos, „Lietuvos geležinkelių“ grupės (LTG) viešosios geležinkelių infrastruktūros valdytoja „LTG Infra“ parengs optimaliausias šios vėžės trasos alternatyvas, galinčias geriausiai atitikti keleivių ir krovinių vežimo poreikius. Apie tai penktadienį Klaipėdoje vykusioje apskritojo stalo diskusijoje informavo LTG grupės generalinis direktorius Egidijus Lazauskas.
2024-06-21

Klaipėdoje išniekinta ant mokyklos pastato iškelta Lietuvos vėliava

Klaipėdoje nuo mokyklos pastato sienos nuimta vėliava, joje išdeginta skylė. Kaip pranešė Policijos departamentas, išniekinta vėliava pastebėta Naikupės gatvėje, ketvirtadienio rytą, apie 6 val. Vėliava buvo išimta iš laikiklio. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl valstybės simbolių išniekinimo.

Klaipėdoje į ligoninę pristatyta galimai alkoholiu ir narkotikais apsinuodijusi paauglė

Klaipėdoje galimai alkoholiu ir narkotikais apsinuodijo paauglė. Kaip pranešė Policijos departamentas, 15-metė į Klaipėdos ligoninę atvežta ketvirtadienio naktį, apie 2 val. 30 min., iš namų Klaipėdoje, Šilutės plente. Ji į gydymo įstaigą paguldyta stebėjimui. Įvykio aplinkybės tiriamos.
Kriminalai 2024-06-21

Klaipėdoje įrengta uostamiesčio regione galingiausia elektromobilių įkrovimo stotelė

Bendrovė „Enefit“ šalia Klaipėdos „Švyturio“ arenos įrengė uostamiesčio regione galingiausią elektromobilių įkrovimo stotelę. Kaip rašoma išplatintame pranešime, prie Klaipėdos „Švyturio“ arenos įrengta 640 kW bendros instaliuotos galios stotelė su dviem 320 kW galios įkrovikliais, kuriais vienu metu galima krauti keturis elektromobilius, veikia nuo ketvirtadienio.
2024-06-20

Klaipėdos rajone užsiliepsnojo namas

Ketvirtadienio pavakarę Klaipėdos rajone užsiliepsnojo namas. Kaip informavo Bendrasis pagalbos centras, pranešimas apie Ketvergių kaime, Pasakų gatvėje, atvira liepsna degantį namą gautas ketvirtadienį apie 16.24 valandą. Į įvykio vietą išsiųstos Klaipėdos apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Klaipėdos, Gargždų, ir Klaipėdos rajono priešgaisrinės gelbėjimo pajėgos. Informacija apie įvykį perduota Klaipėdos greitosios medicinos pagalbos stočiai.
Kriminalai 2024-06-20

Vasarą poilsiautojus pasitiks remontas: Klaipėdoje pradėti krantinės atnaujinimo darbai

Klaipėdoje pradedami Danės upės krantinės remonto darbai. Pokyčių sulauks ir greta esantis „Meridiano“ skveras. Krantinės remonto darbai tarp Biržos tilto ir naujai įrengto pėsčiųjų-dviračių tako tęsis iki rudens. 146 metrų ilgio atkarpoje numatyta nuimti senus medinius suolus, suremontuoti esamą betoninę apsauginę sienelę. Didesniam gyventojų ir miesto svečių saugumui užtikrinti, bus uždengtas tarpas tarp krantinės betoninių ir medinių konstrukcijų, įrengti atitvarai.
2024-06-19

Nelaimė Klaipėdos rajone: paskendo jaunas vyras

Klaipėdos rajone antradienio naktį iš vandens telkinio ištrauktas vyro kūnas, pranešė policija. Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato duomenimis, apie 1 val. 22 min. Priekulės I kaime medikai konstatavo iš vandens telkinio ištraukto 1992 m. gimusio vyro mirtį. Išorinių smurto žymių ant mirusiojo kūno nepastebėta. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.
Kriminalai 2024-06-18
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų