tadas straleckas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „tadas straleckas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „tadas straleckas“.

„Sūduvos“ puolėjo įvarčių puokštė

Lietuvos A lygos futbolo čempionate pirmą kartą šį sezoną vienas žaidėjas įmušė keturis įvarčius. Per atidėtas 21 turo rungtynes užvakar bronzos medalius jau užsitikrinusi Marijampolės "Sūduva" išvykoje net 4:0 sutriuškino Kauno "LKKA ir Teledemos" komandą. Visus keturis įvarčius pelnė marijampoliečių puolėjas Ričardas Beniušis. "Išduosiu paslaptį - prieš rungtynes Ričardui pasakiau, kad privalo įmušti tris įvarčius.
2009-10-09

FBK „Kaunas“ ir „Vėtra“ pelnė po du įvarčius

FBK „Kaunas“ savaitgalį sostinėje draugiškas rungtynes su Vilniaus „Vėtra“ sužaidė lygiosiomis 2:2 (1:1). 28 min. šeimininkus į priekį išvedė Evaldas Grigaitis, bet iki pertraukos „Kaunui“ pavyko išlyginti rezultatą: 43 min. po Edino Pehličiaus perdavimo įvartį į „Vėtros“ vartus įmušė Tadas Straleckas.
2009-05-18

FBK „Kaunas“ sezonui ruošis Lenkijoje

FBK „Kaunas“ futbolininkai netrukus pakeis aplinką. Kol kas jie dar važinėja treniruotis į Marijampolės futbolo maniežą, tačiau jau šeštadienį išvyks į Lenkiją. „Šeštadienį ryte išvažiuojame į treniruočių stovyklą Lenkijoje. Apsistosime ten, kur dabar yra Tauragės „Tauro“ komanda. Esame numatę sužaisti dvejas kontrolines rungtynes. Kovo 4 dieną išbandysime jėgas su Vroclavo „Sląsk“ ekipa, o kovo 7-ąją su klubu iš Čekijos. Iš karto po pastarųjų rungtynių išvyksime namo“, - fbk.
2009-02-26

Prasidėjo 2007 metų Lietuvos A lygos futbolo čempionatas

Šeštadienį prasidėjo 2007 metų Lietuvos A lygos futbolo čempionatas, kuriame dalyvaus dešimt komandų. Kuklią pergalę pirmajame ture svečiuose iškovojo Lietuvos čempionas Kauno FBK "Kaunas" klubas, Vilniuje po atkaklios kovos 3:2 (2:1) įveikęs po devynerių metų pertraukos į šalies futbolo elitą sugrįžusią Visagino "Intero" vienuolikę. Po įvartį nugalėtojams pelnė Ričardas Beniušis (2 min.), Audrius Kšanavičius (22 min.) ir Mindaugas Bagužis (55 min.