Lietuvos futbolo rinktinė Kauno S. Dariaus ir S. Girėno mūšio lauke surėmė špagas su turnyro autsaideriais Farerų salų žaidėjais. Po vienintelio T. Danilevičiaus pelnyto įvarčio mūsiškiai iškovojo pergalę minimaliu rezultatu 1:0 ir išsaugojo antrąją 7-os atrankos grupės vietą.

Nuo pat susitikimo pradžios lietuviai atvykėlius iš Farerų salų prispaudė prie jų vartų ir diktavo žaidimo sąlygas. Vis tik pirmas didesnis gaisras prie svečių vartų kilo tik 13 minutę, kai Andriaus Veličkos galva klastingai smūgiuotą kamuolį šiaip ne taip už galinės linijos numušė Jakupas Mikkelsenas, o po pakelto kampinio pro šalį iš dėkingos padėties šovė gynėjas Vidas Alunderis.

Lietuviai ir toliau neatleido vadelių ir 20 minutę po puikaus tolimo Tomo Danilevičiaus smūgio pelnytai išsiveržė į priekį - 1:0.

Kėliniui persiritus į antrąją pusę dviejų neblogų progų neišnaudojo Audrius Kšanavičius - iš pradžių lietuvis smūgiu iš baudos aikštelės prieigų pataikė tiesiai į fareriečių vartų sargą, o po kelių minučių tiesiog nepataikė į kamuolį.

Antrą kėlinį Lietuvos rinktinė pradėjo kiek susikausčiusi, ir Farerų salų futbolininkai vos tuo nepasinaudojo - 50 minutę greitos kontratakos metu savo kojos taiklumą šūviu iš toli patikrino Bogis Lokinas. Laimei, puolėjo smūgis praskriejo virš Žydrūno Karčemarsko ginamų vartų.

Vos po poros minučių Andrius Velička pirmas suskubo prie kamuolio varžovų baudos aikštelėje, bet kilusį pavojų neutralizavo patikimai sužaidęs Jakupas Mikkelsenas.

61 minutę baudos smūgiu varžovų vartininko budrumą patikrino „Sampdoria“ saugas Marius Stankevičius - Farerų salų vartininkas šį egzaminą išlaikė ir tvirtai sugavo kamuolį.

Svečiai, nors ir atsilikdami, niekur neskubėjo ir nesuprantamai stengėsi kaip įmanoma dažniau patempti laiką. Lietuviai irgi per daug nesiveržė į priekį ir ramiai stumdė kamuolį aikštės viduryje.

82 minutę Robertas Poškus smūgiu galva pabandė pergudrauti priešininkų vartininką, bet J. Mikkelsenas buvo vietoje ir nesuklydo.

90 minutę puikiausio šanso neišnaudojo komandos kapitonas T. Danilevičius - lietuvis iššoko vienas prieš varžovų vartų sargą, bet pasiuntė kamuolį aukštai virš vartų. Netrukus nuaidėjo vyriausiojo rungtynių teisėjo finalinis švilpukas, paskelbęs trečią lietuvių pergalę per ketverias rungtynes.

Kitame mūsų grupės susitikime Serbija išvykoje be vargo 3:1 sudorojo Austrijos komandą ir įtvirtino savo lyderės poziciją.